1. Rozrywka
  2. TV

Kanały i treści premium w Cyfrowym Polsacie, teraz też w IPTV. Czy warto dopłacić za kanały premium?

Lokowanie produktu

Oferta Cyfrowego Polsatu jest dość zróżnicowana, a co za tym idzie, wybór jest spory. Jednak prawdziwą wisienką na torcie większości telewizyjnych paczek z kanałami są tak zwane pakiety premium. Zawierają one zwykle najbardziej prestiżowe programy telewizyjne. I tak, trzeba za nie dopłacić, ale zazwyczaj znajdziemy tam treści niedostępne w innych stacjach telewizyjnych. Pakiety i kanały premium są w Cyfrowym Polsacie dostępne także z nową usługą telewizji kablowej IPTV.

27.06.2019
19:00
Kanały i treści premium w Cyfrowym Polsacie, teraz też w IPTV

Jakie pakiety premium dostępne są w Cyfrowym Polsacie?

 class="wp-image-283766"

Zaczniemy od paczki kanałów Cinemax.

Cinemax to stacja pokazująca głośne filmy i seriale, które - tak chyba będzie najłatwiej - należą do głównego nurtu kina. Są tu produkcje europejskie, amerykańskie, a jeśli przyjrzycie się dokładniej, to znajdziecie tu tytuły pochodzące również z innych zakątków świata. Przeglądając pierwsze z brzegu emitowane obrazy można natknąć się na świetną „Gomorrę” w odcinkach czy film „Interstellar”. Z kolei Cinemax 2 oferuje klasykę kina i produkcje niezależne. Chociaż tutaj podział nie jest już tak jasny, bo stacja emituje też m.in. doceniany serial „Banshee”, ale też niemiecką animację „Teheran tabu"

Pakiet z kanałami Cinemax dostępny jest ofercie telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu, możemy go dostać już nawet w najtańszej opcji, która kosztuje 20 zł miesięcznie.

Z kolei Eleven Sports to, jak łatwo można wywnioskować z nazwy, rodzina kanałów sportowych. Pierwszy z nich oznaczony jedynką jest w całości poświęcony piłce nożnej. Z kolei Eleven Sports 2 ma dotyczyć tylko wielkich wydarzeń sportowych, chociaż i tutaj możemy znaleźć transmisje meczów, na przykład ligi niemieckiej czy angielskiej; w ciągu dnia emitowane są skróty meczów i magazyny piłkarskie. Eleven Sports 3 pokazuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej. Paczka kanałów Eleven Sports w ofertach telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu jest już dostępna od 30 złotych miesięcznie

Pozostając w tej tematyce, Cyfrowy Polsat dysponuje wieloma kanałami sportowymi sygnowanymi logiem Polsatu. Obok najbardziej znanych - Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra - Cyfrowy Polsat ma w swojej ofercie również m.in. Polsat Sport Fight HD, który poświęcony jest dyscyplinom walki – znajdziemy go we wszystkich ofertach zawierających pakiet sportowy Sport HD. Wśród tego typu kanałów Polsatu znajdziemy dwa wyjątkowe programy: Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Oba nadawane całą dobę, oferowane są w jakości Super HD i pokazują Ligę Mistrzów UEFA i Ligę Europy UEFA. Pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest w kilku specjalnych konfiguracjach ofert, których cena rozpoczyna się już od 50 zł miesięcznie.

hbo go usuwane filmy class="wp-image-276647"

Z kolei HBO zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. To stacja, która nie tylko pozyskuje dość szybko po premierze kinowej filmowe hity, ale również znana jest ze swoich dopracowanych treści oryginalnych, wystarczy wspomnieć „Grę o tron”, „Watahę” „Wielkie kłamstewka”, „Rodzinę Soprano” czy „Ostre przedmioty”. HBO od lat jest znane ze swojej jakości. I w czasie wyjątkowo ostrej walki o uwagę widza radzi sobie... nie zmieniając taktyki, cały czas proponując widzom nowe, głośne i dopracowane seriale. Warto też pamiętać, że w ofercie nie brakuje oryginalnych filmów, świetnym przykładem jest „Brexit”. W ofercie Cyfrowego Polsatu obok programów HBO, HBO 2 i HBO 3 dostaniecie dostęp do HBO GO, a więc platformy wideo na życzenie. Rodzina programów HBO dostępna jest w ofertach Cyfrowego Polsatu.

Wszystkie kanały i pakiety premium znajdziemy w najwyższej ofercie Cyfrowego Polsatu ze 152 kanałami za 120 zł.

Telewizja kablowa w technologii IPTV to usługa Cyfrowego Polsatu, która działa na światłowodzie Plusa, Internecie szerokopasmowym Netii albo Orange. Do skorzystania z niej potrzebny jest dekoder EVOBOX IP i co ważne - nie jest potrzebna instalacja anteny satelitarnej. Brak talerza przypiętego do balkonowej barierki to jednak nie jedyna zaleta tej oferty. Telewizja kablowa IPTV podsiada w swojej ofercie opcję CatchUP, która pozwala oglądać wybrane programy telewizyjne nawet do 7 dni wstecz, a także cofać je i zatrzymywać (i to bez wbudowanego dysku twardego).

Wybierając razem z IPTV Cyfrowego Polsatu internet światłowodowy Plusa, można skorzystać z rabatu w ramach smartDOM, programu oszczędnościowego operatorów. Taki zestaw dwóch usług można mieć już od 70 zł/mies.

Tekst powstał we współpracy z Cyfrowym Polsatem

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze