REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekacie na 2 sezon "Paktu"? Jest pierwszy zwiastun

"Pakt", polski serial produkcji HBO, doczekał się sprzecznych opinii. Jedni tytuł chwalą, inni narzekali na źle poprowadzoną narrację i niespójną fabułę. Mnie "Pakt" przypadł do gustu i z przyjemnością obejrzę zapowiedziany jakiś czas temu drugi sezon serialu. Już teraz możemy zobaczyć w sieci jego zapowiedź.

28.06.2016
10:37
Czekacie na 2 sezon "Paktu"? Jest pierwszy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy zwiastun "Paktu", który pojawił się na fanpage'u stacji HBO nie zdradza za wiele. Wiemy, że w roli głównego bohatera ponownie zobaczymy Piotra Grodeckiego, dziennikarza, w którego wcielił się Marcin Dorociński. W drugim sezonie produkcji pojawi się też Magdalena Popławska, którą zobaczyć możemy w zwiastunie. Akcja nadchodzących odcinków zapowiada się dramatycznie i przejmująco. Monolog, który wypowiada Marcin Dorociński sugeruje, że przed nami wiele tajemnic do odkrycia. A tym towarzyszyć zapewne będą wielkie emocje.

REKLAMA

Drugi sezon "Paktu" ma dotyczyć nowych wydarzeń, a z pierwszą serią łączyć go będzie postać Piotra Grodeckiego. Akcja toczyć ma się na Śląsku. W pierwszym sezonie Grodecki prowadził prywatne śledztwo związane z wielką burzą medialną oraz śmiercią własnsnego brata. Co tym razem nas czeka? O tym przekonamy się pewnie niebawem, choć dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Miejmy nadzieję, że drugi sezon zobaczymy już jesienią lub na początku przyszłego roku. Ja czekam!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA