REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy serial "Pakt" od HBO to będzie coś! Jest oficjalny trailer

O premierze serialu "Pakt" produkcji HBO wiemy już od kilku ładnych miesięcy, pojawiły się też pierwsze teasery. W miarę zbliżania się do dnia emisji mamy coraz więcej informacji. W Sieci niedawno pojawił się oficjalny trailer "Paktu", znamy też dokładną datę, kiedy serial wejdzie na telewizyjne ekrany. Jego premiera odbędzie się 8 listopada 2015 roku, czyli za miesiąc.

06.10.2015
10:28
Nowy serial "Pakt" od HBO to będzie coś! Jest oficjalny trailer
REKLAMA
REKLAMA

"Pakt" powstał na podstawie norweskiego serialu "Mammon". W główną rolę dziennikarza śledczego, Piotra Grodeckiego, wcieli się Marcin Dorociński. Mężczyzna stanie się świadkiem wielkiej burzy medialnej, jaką wywoła jego ostatni materiał. Piotr rozpocznie swoje własne śledztwo dziennikarskie i będzie w olbrzymim niebezpieczeństwie. Co najgorsze, w tajemnicze i podejrzane wydarzenia uwikłane są bliskie mu osoby.

REKLAMA

Oficjalny trailer "Paktu" zachęca do zobaczenia co najmniej pierwszego odcinka serialu. Patrząc na ostatnie polskie produkcje, takie jak "Wataha", "Prokurator" czy właśnie nadchodzący serial HBO, jestem pełna nadziei, że w końcu mit złych polskich seriali zostanie choć trochę odczarowany. "Pakt" zapowiada się naprawdę intrygująco, a i obsada aktorska zadowala. Oprócz Marcina Dorocińskiego na ekranie zobaczymy Magdalenę Cielecką, Jacka Poniedziałka czy Edwarda Linde-Lubaszenkę.

Reżyserem serialu jest Marek Lechki, a producentami Izabela Łopuch, Anna Nagler, Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA