REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Stęskniliście się za Noahem i Allie? Powstanie serial inspirowany powieścią "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa

Nawet jeśli nie czytaliście powieści Nicholasa Sparksa, "Pamiętnik", na pewno pamiętacie film, który powstał na jej podstawie. Obraz w reżyserii Nicka Cassavetesa, nakręcony ponad dziesięć lat temu z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams w roli głównej to jeden z tych, o których trudno zapomnieć i który jest utożsamiany z przedstawieniem prawdziwego uczucia łączącego dwójkę osób.

12.08.2015
10:40
Stęskniliście się za Noahem i Allie? Powstanie serial inspirowany powieścią "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa
REKLAMA
REKLAMA

Jak się okazuje przyjdzie nam jeszcze raz zobaczyć historię tej pary na ekranie. Stacja The CW chce stworzyć serial inspirowany dziełem Sparksa. Akcja toczyć ma się krótko po II wojnie światowej i przedstawić losy Noaha i Allie, którzy wspólnie próbują ułożyć sobie życie. Serialowy romans? To brzmi naprawdę świetnie i nie musi być nudno, co udowadnia chociażby zeszłoroczny debiut, "The Affair".

pamiętnik, the notebook
REKLAMA

Nie wiadomo, kto miałby się wcielić w główne role, ale niestety śmiem wątpić, że będą do Gosling i McAdams. Oglądanie innych aktorów, grających Noaha i Allie może przyjść wielu widzom z trudem, ale miejmy nadzieję, że ktokolwiek nie dostałby angażu, będziemy usatysfakcjonowani.

Nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do serialu, ani kiedy możemy spodziewać się jego premiery. Skoro nie ma informacji o aktorach, pewnie nie wcześniej niż w pod koniec 2016 lub w 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA