REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Papierowe miasta" coraz bliżej. Jest kolejny zwiastun produkcji na podstawie powieści Johna Greena

"Papierowe miasta" to jedna z powieści Johna Greena, która stała się inspiracją do nakręcenia filmu o tym samym tytule. Ten na ekranach zadebiutuje już niedługo, bo w lipcu tego roku. W Sieci pojawił się kolejny zwiastun produkcji.

03.06.2015
11:26
"Papierowe miasta" coraz bliżej. Jest kolejny zwiastun produkcji
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła powieści "Papierowe miasta" skupia się na Quentinie, nastoletnim chłopcu. Quentin zostaje wciągnięty w szaloną akcję Margo, pięknej sąsiadki, z którą zna się od dzieciństwa, ale z którą kontakt tak naprawdę urwał się przed laty. Quentin jest niepozornym chłopakiem, nie mającym wielu znajomych, natomiast Margo jest przebojowa, ma mnóstwo przyjaciół i wiedzie - zdawałoby się - szczęśliwe życie rozchwytywanej nastolatki. Kiedy losy Quentina i Margo splotą się, ten pierwszy przekona się, ze nie wszystko jest takie, jakie na pozór się wydaje. To ponowne spotkanie, szalona przygoda będą dla nich początkiem drogi, podczas której poznają sami siebie i dojrzeją.

REKLAMA

W główne role w filmie wcielą się Nat Wolff jako Quentin i Cara Delevingne jako Margo. "Papierowe miasta" wyreżyseruje Jake Schreier. Polska premiera filmu przewidziana jest na 31 lipca 2015 roku (światowa już jutro).

"Papierowe miasta" to kolejna filmowa adaptacja prozy Johna Greena. Film "Gwiazd naszych wina", który swoją premierę miał w ubiegłym roku, został przyjęty bardzo pozytywnie i był jednym z popularniejszych tytułów kinowych roku 2014.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA