REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Paramount Play niczym HBO GO. Nowa usługa VoD wchodzi do Polski - co w niej dostaniemy?

Jeszcze nie tak dawno temu jedynym sposobem na dostęp do HBO GO było podpisanie umowy z pośrednikiem. Tej samej formy świadczenia usług będzie próbował Paramount Play. Usługa VoD właśnie wchodzi do Polski.

09.10.2018
15:52
paramount play
REKLAMA
REKLAMA

Kto pamięta jeszcze te czasy, kiedy z zazdrością patrzyliśmy na naszych sąsiadów zza zachodniej granicy? Ci mogli cieszyć się takimi usługami jak HBO GO czy Hulu, a my... no cóż. Dziś wybór usługodawców VoD jest bardzo szeroki, a Netflix, Showmax czy Amazon Prime Video to tylko niektóre serwisy, dzięki którym możemy oglądać legalnie seriale i filmy. Nie tylko nie mamy już wielu powodów do zazdrości, a wręcz musimy łapać się za portfele – gdybyśmy mieli opłacać wszystkie te usługi, łączna kwota abonamentów mogłaby się okazać zbyt wysoka.

O naszą uwagę i nasze pieniądze będzie walczyła nowa usługa typu VoD. Nazywa się Paramount Play.

Jak sama jej nazwa sugeruje, specjalizować się będzie w oferowaniu treści z wytwórni Paramount Pictures. Znajdziemy w niej również treści wyprodukowane przez MTC, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr.

Dlaczego warto zainteresować się Paramount Play?

Kluczowym będzie oczywiście wybór treści dostępnych w usłudze. Tych jednak ma nie brakować. Zyskamy dostęp do takich filmów jak American Beauty, Szeregowiec Ryan, Forrest Gump, Ojciec chrzestny, Wyspa tajemnic, Piękny umysł, Terminal, Transformers czy Mission Impossible. Warto zauważyć, że część z nich na chwilę dostępną jest dostępna w konkurencyjnych usługach – ciekawe, czy to oznacza ich rychłe usunięcie z Netfliksa i spółki…

Na filmach oferta się nie kończy. W bibliotece usługi pojawią się programy telewizyjne, w tym Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy, Ex na plaży, Niemożliwe, Teen Mom, Ekipa z Newcastle, Dziara za dziarę, Miasteczko South Park, Comedy Club, Inside Amy Schumer i Takeshi's Castle: Take wariaty. Ofertę dla najmłodszych stanowić mają, między innymi, SpongeBob Kanciastoporty, Szkoła Rocka, Dora poznaje świat oraz Psi patrol.

Użytkownicy Paramount Play będą mieli również dostęp do premierowych odcinków produkcji MTV Polska i Comedy Central Polska od razu po ich emisji w klasycznej telewizji.

Ceny i dostępność to największy problem Paramount Play.

REKLAMA

Cen bowiem jeszcze nie znamy, trudno więc ocenić atrakcyjność usługi – zwłaszcza, że również jeśli chodzi o ofertę programową, to dysponujemy na razie wyłącznie jej zarysem. Usługi nie będzie też można łatwo przetestować.

Podobnie jak niegdyś HBO GO, również i Paramount Play dostępny będzie wyłącznie jako usługa towarzysząca u pośredników. W drugiej połowie października Paramount Play pojawi się w ofercie Play Now oraz sieci Toya. Lista partnerów ma zostać poszerzona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA