REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Lubicie brytyjskie seriale kryminalne? Sprawdźcie trailer "Paranoid"

"Paranoid" to serial, powstały we współpracy Netfliksa i ITV, który zadebiutuje w telewizji tego roku jesienią. Produkcja ma być dostępna także w ofercie serwisu streamingowego, ale dokładna premiera widowiska nie jest jeszcze znana.

10.08.2016
20:07
Lubicie brytyjskie seriale kryminalne? "Paranoid" to coś dla was
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli kochacie brytyjskie produkcje kryminalne, ten serial będzie dla was idealny. Trailer "Paranoid" zapowiada emocjonujące śledztwo i to, co w tego rodzaju produkcjach lubię najbardziej - głęboką psychologizacje postaci, pokazanie bohaterów jako prawdziwych ludzi z krwi i kości, którzy targani są wątpliwościami i mają ciekawe problemy. Ci, którzy polubili "Broadchurch", "Luthera" czy "Marcellę" powinni bez dwóch zdań zainteresować się "Paranoid". Czuć tu ten sam brytyjski klimat. Już dla tego akcetu warto będzie odpalić choć pierwszy odcinek!

REKLAMA

Fabuła serialu opowiada o śledztwie, które prowadzone jest w związku z morderstwem lekarki. Kobieta zostaje nagle zabita na placu zabaw. Świadkiem jej śmierci jest kilkuletni chłopczyk. W "Paranoid" zobaczymy wiele twarzy znanych z innych seriali. Wystąpią między innymi: Indira Varma ("Gra o tron"), Robert Glenister ("Muszkieterowie"), Neil Stuke ("Doktor Foster") oraz Kevin Doyle ("Downton Abbey"). Twórcą produkcji jest Bill Gallagher, który wraz Nicolą Shindler jest także producentem serialu.

"Paranoid" liczyć będzie osiem odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA