REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Będzie spin-off serialu "Skazana". Kiedy premierowe odcinki produkcji TVN?

Szykuje się spin-off serialu "Skazana". Wiosną ruszy produkcja "Pati", która opowie o przeszłości bohaterki granej przez Aleksandrą Adamską, zanim trafiła do więzienia. Premierowe odcinki serialu widzowie zobaczą w kwietniu.

10.03.2023
14:46
Spin off "Skazanej"
REKLAMA

Spin-off "Skazanej" tuż tuż. Już w kwietniu zobaczymy serial, opowiadający historię Pati. Widzowie TVN poznają opowieść, gdzie główną osią będzie przeszłość Pati, granej przez Aleksandrę Adamską. Dziewczyna nie miała łatwej sytuacji życiowej, z kolei jej matka, Julita była mocno nieodpowiedzialna. Pati musiała więc zajmować się młodszym rodzeństwem, Natalką oraz Natankiem, ale też matką, która wciągnęła się w przestępczy świat oraz narkotyki. Mimo trudnej sytuacji, Pati nie rezygnuje z walki o swoje marzenia.

REKLAMA

Spin-off serialu "Skazana". Kiedy premierowe odcinki serialu TVN?

Premierowy odcinek spin-offu "Skazanej" pokazany zostanie 28 kwietnia na antenie TVN. Dalsze odcinki 6-odcinkowego serialu publikowane będą pojedynczo co piątek na platformie Player. "Pati" opowie historię Patrycji Cichy, zanim główna bohaterka trafiła do więzienia i poznała Alicję Mazur - w tej roli Agata Kulesza.

REKLAMA

"Pati". Kto zagra w serialu TVN?

W obsadzie poza Agatą Kuleszą i Aleksandra Adamską, widzowie zobaczą również m.in. Konrada Eleryka, Ewę Gawryluk, Marka Richtera, Magdalenę Walach, Tomasza Drabka oraz Marka Rulewskiego. Scenariusz do "Pati" powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu "Skazana". Za reżyserię odpowiedzialny jest Bartek Ignaciuk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA