REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kapitan Jean-Luc Picard powraca. Patrick Stewart zagra w nowym serialu Star Trek

O tym marzyli trekkies z całego świata. Patrick Stewart ogłosił swój powrót w nowym serialu Star Trek. Aktor ponownie wcieli się w kapitana Jean-Luca Picarda.

06.08.2018
12:10
Patrick Stewart Star Trek
REKLAMA
REKLAMA

Star Trek jest jednym z głównych projektów stacji CBS. To tam swoją premierę miała seria Discovery, przeniesiona następnie na platformę streamingowe All Access. Produkcja cieszy się duża popularnością, a na początku przyszłego roku będziemy mogli cieszyć się nowymi odcinkami. Ponadto stacja jest także gotowa na stworzenie kolejnych produkcji z uniwersum.

CBS planuje dodać na swoją platformę cztery nowe autorskie seriale Star Trek. Nad całością ma czuwać ma Alex Kurtzman, jeden z producentów Discovery. Opisy fabuł pozostają tajemnicą, choć wiemy, że w jednej z produkcji pojawi się kultowa postać.

Swój powrót do uniwersum obwieścił sir Patrick Stewart.

Aktor jest prawdziwą legendą wśród fanów Star Treka. Stewart wcielał się w Jean-Luca Picarda, kapitana USS Enterprise-D z serialu Następne pokolenie. Brytyjczyk pojawił się także w kilku filmach z serii, z których ostatnim był Nemesis z 2002 r.

Plotki na temat powrotu Stewarta pojawiły się już kilka tygodni temu, gdy Kurtzman podpisał z CBS nowy kontrakt na produkcję seriali. Decyzję ogłoszono podczas trwającego w Las Vegas konwentu Star Treka. Stewart wystąpi w niezatytułowanym jeszcze projekcie CBS All Access. Niewiele wiadomo o samym serialu, choć pewne jest, że nie będzie to reboot Następnego pokolenia. Produkcja ma przedstawić wydarzenia z następnego rozdziału życia Picarda.

REKLAMA

Kapitan Enterprise-D należy do ulubionych postaci z serii Star Trek.

Choć zdania fanów są podzielone co do tego, czy to Picard, czy grany przez Williama Shatnera Kirk był lepszym kapitanem, to chyba każdego ucieszyła wieść o powrocie Patricka Stewarta. Jednak na ponowne zobaczenie aktora w mundurze Federacji możemy trochę poczekać. Cały projekt znajduje się we wczesnej fazie i nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery. Można jednak trzymać kciuki za to, by kolejne produkcje Star Trek od CBS trafiły do Polski przez Netfliksa. W serwisie można znaleźć serię Discovery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA