REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Marzy ci się rola w filmie? Możesz zagrać u Patryka Vegi, jeśli wesprzesz aukcję charytatywną

Marzyliście kiedyś, żeby zagrać w filmie? Już niebawem ta fantazja może się spełnić. Do wylicytowania jest… rola w najnowszej produkcji w reżyserii Patryka Vegi.

14.02.2019
20:23
Patryk Vega aukcja
REKLAMA
REKLAMA

Można powiedzieć, że kino Patryka Vegi już dorobiło się swojej renomy. Choć krytycy są ostrożni, jeśli chodzi o pochwały, to widzowie wciąż tłumnie wybierają się na premiery filmów reżysera. Jeśli należycie do fanów twórczości Vegi, to mamy dla was dobrą wiadomość. Patryk Vega postanowił wystawić na aukcję charytatywną… szansę na zagranie w jego najnowszej produkcji.

Reżyser rusza na plan już w maju tego roku.

Aktualna cena roli w nowym filmie wynosi 18 600 zł, a do zakończenia aukcji pozostały jeszcze całe 3 dni. Kto wie, może od tego zacznie się czyjaś kariera filmowa? Co prawda za ten angaż trzeba będzie zapłacić, ale może następne role pozwolą odrobić tę inwestycję.

Botoks class="wp-image-141157"

Warto wspomnieć, że cała suma, za którą zostanie zlicytowana rola w filmie Patryka Vegi, trafi na szczytny cel. Pieniądze powędrują na konto leczenia półtorarocznego Olusia, który urodził się z rzadką wadą nogi.

REKLAMA

Cele charytatywne i film Patryka Vegi, czego chcieć więcej? Jeżeli właśnie poczuliście zew przygody i akurat macie wolne fundusze, zawsze możecie spróbować swojego szczęścia.

Nie czujecie swojego powołania w karierze aktorskiej? Nic straconego. Zawsze pozostaje wam obejrzeć film „Kobiety mafii 2”. Produkcja trafi 22 lutego do polskich kin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA