REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Artystyczna Polska wstrzymała prace w obawie przed koronawirusem. Jednak jedna filmowa osada wciąż stawia opór zaleceniom

Cała branża filmowa aktualnie stanęła. Artyści zastanawiają się jak zwiążą koniec z końcem w czasie pandemii. Ale nie wszyscy. Jak się okazuje są twórcy, którym koronawirus nie jest straszny.

24.03.2020
10:33
koronawirus pandemia kazik staszewski
REKLAMA
REKLAMA

Patryk Vega lubi gdy jest głośno wokół jego filmów i jego osoby. Marketing swoich kolejnych produkcji opiera na skandalach i kontrowersjach, chętnie podgrzewając atmosferę wokół premier bezpardonowymi wypowiedziami w mediach. Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie będzie inaczej. Bo zgodnie z informacjami podanymi przez Karolinę Korwin-Piotrowską, jego najnowszego dzieło jest właśnie w fazie produkcji.

Tak, Patryk Vega właśnie kręci film.

Kiedy codziennie zalewają nas informacje o przesuwanych z powodu koronawirusa premierach, wstrzymanych planach i zarażonych gwiazdach, wygląda na to, że Vega kręci film w Warszawie. Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała sytuację w ostrych słowach na swoich mediach społecznościowych. Długi wpis rozpoczyna tak:

Od kilku dni piszecie do mnie wiadomości o tym, ze jeden z reżyserów, Patryk Vega, mimo zakazu zgromadzeń i mimo tego, ze cała produkcja filmowa, ze względu na epidemie i dobro ludzi, stanęła w Polsce, kreci w Warszawie film. Poprosiłam o dowody. Nie chciałam wierzyć w te informacje. Przy tak ogromnej solidarności środowiska, nie wierzyłam. A jednak...

Dziennikarka otrzymała zdjęcia z warszawskiego Pola Mokotowskiego, na którym widać przyczepy ekipy i charakterystyczne auto Patryka Vegi.

Reżyser jest bardzo płodny i ze względu na tempo jego prac nie wiemy, jakim tytułem aktualnie się zajmuje, z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że z otrzymanych informacji Korwin-Piotrowska wywnioskowała, że jest to horror medyczny.

REKLAMA

Karolina Korwin-Piotrowska jest zbulwersowana całą sytuacją i pyta o to, czy nie jest to świadome sprowadzanie zagrożenia dla ludzi. Szczególnie że cała branża zastosowała się do zaleceń rządu i siedzi w domu. Do sprawy na swoim instastories w podobnym tonie odniósł się aktor Borys Szyc. Czekamy na reakcję reżysera.

Patryk Vega jeszcze nie odpowiedział dziennikarce, ani nie odniósł się w żaden sposób do sprawy. Znając temperament reżysera, komentarza można spodziewać się lada dzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA