REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Patryk Vega zaapelował do Ursuli von der Leyen. Tak reżyser promuje swój film o handlu dziećmi

Handel dziećmi jest niestety faktem i tematem, z którego nie należy sobie drwić. Trudno jednak zachować powagę, nawet w obliczu tak ważkiej kwestii, gdy zabiera się za nią Patryk Vega. Reżyser właśnie opublikował „wstrząsającą” zapowiedź swojego nowego filmu „Oczy diabła”. Oglądacie go na własną odpowiedzialność.

25.11.2020
11:24
patryk vega oczy diabla handel dziecmi
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zwracam się do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej. Uratowałem dziecko, które miało być sprzedane do burdelu, a potem na narządy.

— mówi pełnym grozy szeptem Patryk Vega w zwiastunie filmu „Oczy diabła”, który opowiada o procederze handlu dziećmi w Polsce i innych europejskich krajach.

Opowiem Pani, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko i jak sprawić, żeby tego dziecka już nigdy nikt nie szukał.

— zapowiada reżyser, powołując się na cytaty z Pisma Świętego o zgorszeniu i krzywdzeniu najmłodszych.

Usiądźmy do stołu i zmieńmy prawo europejskie tak, by ukrócić ten proceder.

— przekonuje Patryk Vega.

Premiera filmu dokumentalnego „Oczy diabła” ma nastąpić wkrótce.

REKLAMA

Patryk Vega ujawnił niedawno, że pracuje nad jeszcze innym nowym filmem. Zdjęcia do produkcji „Miłość w czasach zarazy” już ruszyły. Reżyser opublikował pierwsze zdjęcie z planu i wyjaśnił: Będzie to film o epidemii samotności.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA