REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Seks z nieletnimi, handel ludźmi i afera podkarpacka. Vega pokazał zwiastun nowego filmu

Patryk Vega pokazał zwiastun swojego nowego filmu. „Pętla” będzie opowiadać o kulisach tzw. afery podkarpackiej, w którą zmieszani mają być znani politycy. Na ekranie tradycyjnie pojawią się m.in. Piotr Stramowski, Antek Królikowski i Katarzyna Warnke.

03.06.2020
10:54
patryk vega petla zwiastun afera podkarpacka
REKLAMA
REKLAMA

Seks z nieletnimi, brudne pieniądze, narkotyki i handel ludźmi — to tylko część patologii, jakie pokaże w swoim najnowszym filmie Patryk Vega. „Pętla” opowie o kulisach tzw. afery podkarpackiej, w którą zamieszani mają być znani politycy, biznesmeni i celebryci. Zwiastun filmu właśnie trafił do sieci (uwaga, trailer jest nieocenzurowany i zawiera wulgaryzmy).

Pętla — zwiastun:

„Pętla” będzie powtórką z filmu Latkowskiego? Padło nazwisko Kosteckiego.

Istotnym elementem fabuły ma być wątek dotyczący seksualnego wykorzystywania nastolatek. Temat ten w ostatnich tygodniach odżył z powodu głośnego filmu Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”. Czy Patryk Vega ujawni w swoim filmie szokujące fakty o tzw. aferze podkarpackiej, w której znani politycy i biznesmeni mieli uprawiać seks z nieletnimi? A może, podobnie jak Latkowski, reżyser ograniczy się do czystych spekulacji? Tego na razie nie wiemy, ale na podstawie zwiastuna możemy już stwierdzić, że „Pętla” ma być inspirowana prawdziwymi wydarzeniami — świadczy o tym m.in. wzmianka (z imienia i nazwiska) o Dawidzie Kosteckim: pięściarz 2 sierpnia 2019 r. w areszcie popełnił samobójstwo, a jego śmierć wywołała lawinę kontrowersji. Kostecki (pseudonim „Cygan”) był bowiem jednym z kluczowych świadków afery podkarpackiej i do dziś spekuluje się, czy jego śmierć rzeczywiście była efektem samobójstwa, czy brały w niej udział osoby trzecie.

REKLAMA

Na ekranie stara gwardia Vegi: Stramowski, Warnke, Królikowski.

Obsada „Pętli” nie jest niespodzianką: w filmie zobaczymy aktorów, których twarze widzieliśmy w wielu poprzednich filmach Patryka Vegi. Wśród nich nie mogło zabraknąć Piotra Stramowskiego, Antka Królikowskiego i Katarzyny Warnke. Oprócz nich, na planie pojawia się również Dagmara Kaźmierska — celebrytka znana z popularnego programu telewizyjnego pt. „Królowe życia”. Wcześniej Kaźmierska zagrała w drugiej części „Kobiet mafii”. Pewną nowością jest pojawienie się Arkadiusza Nadera — aktora znanego m.in. z takich tytułów, jak „Cześć Tereska”, „Ranczo” i „Ekstradycja”. Na ekranie zobaczymy także Krystiana Hołdaka, znanego z wcześniejszej produkcji Vegi pt. „Bad Boy”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA