REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Wonder Woman 3” będzie pożegnaniem Patty Jenkins z superbohaterką DC

Po „Wonder Woman 1984” przyjdzie nam jeszcze przynajmniej raz spotkać się z superbohaterką znaną z komiksów wydawnictwa DC. Patty Jenkins zapowiedziała jednak, że „Wonder Woman 3” będzie jej ostatnią wizytą w świecie Diany Prince.

03.08.2020
13:45
Wonder Woman 3 patty jenkins
REKLAMA
REKLAMA

Przyzwyczailiśmy się już do przesunięć kinowych premier. Pandemia postawiła bowiem branżę kinową na głowie i wciąż otrzymujemy informacje o opóźnieniach we wprowadzeniu oczekiwanych tytułów na wielki ekran. Jednym z takich filmów jest „Wonder Woman 1984”. Kontynuację hitu DCEU mieliśmy zobaczyć już kilka miesięcy temu. Tak się jednak nie stało i na dzień dzisiejszy Warner Bros. planuje, że pokaże nam go 2 października 2020 roku.

„Wonder Woman 3” będzie ostatnim filmem z uniwersum, który wyreżyseruje Patty Jenkins

Niby już niedługo, ale w obecnej sytuacji wszystko może przecież ulec zmianie. Dla fanów amazońskiej księżniczki mamy jednak dobrą wiadomość. Kiedykolwiek „Wonder Woman 1984” się nie pojawi, nie będzie to ostatnie filmowe spotkanie z superboaterką DC. Sama reżyserka Patty Jenkins w niedawnym wywiadzie dla niemieckiego magazynu „Geek” zapowiedziała jednak, że domknięciem trylogii, czyli „Wonder Woman 3” prawdopodobnie pożegna się ze światem Diany Prince:

[Wonder Woman 1984] dało mi szansę, aby pokazać rzeczy, których nie mogłam zmieścić w pierwszym filmie. Bardzo się cieszyłam, że mogłam opowiedzieć origin story Wonder Woman. To było jak jej narodziny, ale tak naprawdę nie widzieliśmy do czego jest zdolna. Teraz cieszę się, że pokażę ją u szczytu jej możliwości.

Powstanie też spin-off „Wonder Woman”

REKLAMA

Warto przypomnieć, że Patty Jenkins pracuje również nad spin-offem „Wonder Woman” poświęconym Amazonkom. Zgodnie z tym co w maju mówiła reżyserka, nie stanie ona za kamerą, ale chciałaby być producentką i odpowiadać za scenariusz. Ma bowiem pomysł jak połączyć fabularnie wszystkie cztery filmy.

Premierę „Wonder Woman 1984” zaplanowano na 2 października 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA