REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Korzystasz z PayPala? No to masz darmowy audiobook od Audioteki

Audioteka rozdaje darmowe audiobooki posiadaczom PayPala. Wystarczy podać swojego maila, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz wysyłanie materiałów reklamowych i gotowe.

13.05.2016
11:44
Korzystasz z PayPal? Dostaniesz audiobooka od Audioteki
REKLAMA
REKLAMA

Na mojej skrzynce e-mail znalazła się dzisiaj bardzo ciekawa wiadomość. Jako użytkownik PayPala, mogę otrzymać darmowego audiobooka z biblioteki Audioteki. Wystarczy podać adres e-mail, dzięki czemu otrzymamy specjalny kod rabatowy. Ten możemy wykorzystać w sklepie Audioteki.

Kod rabatowy od PayPal i Audioteki pozwala na bezpłatne pobranie audiobooka.

W moim przypadku darmowy audiobook to „Steve Jobs” Waltera Isaacsona. Nie mam nic przeciwko, tematycznie trafili u mnie prosto w dziesiątkę. Z jedną z wielu biografii Jobsa dotychczas było mi zupełnie nie po drodze. Nareszcie mogę nadrobić tę zaległość, „słuchając książki” w drodze do pracy i na uczelnię.

REKLAMA

Sprawdźcie skrzynki mail, na których posiadacie zarejestrowane konto PayPal. Jeżeli nie dostaliście żadnej wiadomości, możecie spróbować skorzystać ze specjalnej promocji, wchodząc bezpośrednio POD TEN ADRES. To, co musicie zrobić potem, jest już bajecznie proste:

Zrzut ekranu 2016-05-13 o 11.02.25 class="wp-image-69455"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA