REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Peaky Blinders” wracają na plan. Niestety, 6. sezon ma być ostatnim

Serial „Peaky Blinders” miał składać się z 7 sezonów, ale tak się nie stanie. Steven Knight, twórca serii, ujawnił, że ekipa rozpoczęła prace nad 6. sezonem. Jednocześnie będzie to ostatnia odsłona produkcji.

18.01.2021
20:37
Peaky Blinders
REKLAMA
REKLAMA

Opowieść o gangsterskiej rodzinie Shelbych przez kilka lat zebrała ogromne grono fanek i fanów. Historia fikcyjnego rodu powstała na kanwie prawdziwej opowieść o gangu z Birmingham, który działał w mieście od lat 90. XIX wieku do lat 20. XX wieku.

 class="wp-image-160260"

Twórca serialu, Steven Knight, poinformował, że rozpoczęto przełożone zdjęcia do kolejnego, 6. sezonu. Jednocześnie niestety będzie on ostatnim. Historia ma jednak na tym się nie skończyć.

„Peaky Blinders” wracają z hukiem. W nowych odcinkach, których produkcja została opóźniona przez pandemię COVID, serialowa rodzina znajdzie się w skrajnym niebezpieczeństwie, a stawka będzie wyższa niż do tej pory. Wierzymy, że będzie to najlepszy sezon ze wszystkich dotychczasowych. Jesteśmy pewni, że nasi niesamowici fani go pokochają. Serial zmierza ku końcowi, ale historia będzie toczyć się dalej w innej formie – zapewnił Steven Knight.

„Peaky Blinders” zadebiutował w 2013 roku na jednej z anten telewizji BBC. Doczekał się m.in. nagrody BAFTA za najlepszą charakteryzację i szeregu innych nominacji. W główne role w produkcji wcielają się Cillian Murphy, Helen McCrory, Joe Cole i Paul Anderson.

REKLAMA

Dotychczasowe 5 sezonów „Peaky Blinders” możecie obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA