REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Pedro Pascal nie robi już selfie z fanami. Powodem jest przykre wydarzenie sprzed lat

Kariera Pedro Pascala nabrała okrągłych rumieńców po tym, gdy aktor zagrał w dwóch znanych i lubianych przez ludzi serialach: "The Last of Us" oraz "The Mandalorian". Nic więc dziwnego, że gdy spotyka się z fanami, ci często proszą go o zrobienie wspólnego selfie. Aktor niechętnie godzi się na fotkę, a powodem jest mało przyjemne zdarzenie z przeszłości aktora, związane z serialem "Gra o tron".

29.05.2023
14:06
Pedro Pascal
REKLAMA

Pedro Pascal ma fanów rozsianych na całym świecie. Choć wcześniej widzowie mogli go oglądać w takich serialach, jak m.in. "Narcos" czy "Gra o tron", to dopiero "The Last of Us" oraz "The Mandalorian" przyniosły Pascalowi globalną sławę.

REKLAMA

48-letni aktor chętnie udziela wywiadów, gości w rozmaitych programach telewizyjnych czy bierze udział w około aktorskich projektach. Fani go uwielbiają i chętnie proszą o wspólne zdjęcie. Jednak w temacie selfie z fanami, gwiazdor ma dość konkretne zdanie. Chodzi o jedno z wydarzeń z przeszłości, które wiąże się z jego udziałem w serialu "Gra o tron".

Po "Grze o tron" ludzie masowo chcieli robić zdjęcia z Pedro Pascalem.

Prawie dziesięć lat temu Pedro Pascal wcielił się w dornijskiego księcia w hitowym serialu HBO "Gra o tron".  Mimo iż Oberyn Martell nie dożył końca czwartego sezonu, dla aktora ta rola była przełomowa. To właśnie w tamtym czasie Pascal zaczął być rozpoznawalny na ulicy.

W wywiadzie dla "Variety" gwiazdor zdradził, że fani serialu często prosili go o wspólne zdjęcia, a przed aparatem chcieli odtwarzać makabryczną scenę śmierci. Warto dodać, że bohater grany przez Pascala, Oberyn Martell zginął z rąk potężnego Gregora Clegane'a, gdzie ten zmiażdżył mu oczy, a potem całą głowę.

Pedro Pascal przez kontrowersyjne selfie z fanami miał problemy ze zdrowiem

Pamiętam, że wcześniej, z powodu Gry o tron i sposobu, w jaki umarła moja postać, ludzie mieli wielką ochotę na robienie selfie, trzymając kciuki w moich oczach. Początkowo szczerze cieszył mnie sukces, jaki odniosłem w serialu i pozwalałem im na to! - opowiadał w wywiadzie dla "Variety".

REKLAMA

Jak dodał, kolejne tego typu zdjęcie skończyło się dla niego problemem zdrowotnym. Przypominam sobie, że skończyło się to infekcją oka - powiedział Pedro Pascal.

Choć zdarza się oczywiście, że Pedro robi sobie wspólne zdjęcia z fanami, jest już bardziej ostrożny. Jako że szał na "Grę o tron" już minął, ludzie nie proszą już Pascala o zdjęcia z kciukami na oczach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA