REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pee Wee Herman już niedługo wróci na ekrany, niestety

Wydaje się, że nowy film z Pee Wee Hermanem jest nieunikniony. Paul Reubens od dłuższego czasu "straszył" fanów "Wielkiej przygody Pee Wee Hemana" (1985) potencjalnym, kolejnym sequelem. Zawsze jednak kończyło się na szumnych zapowiedziach i nikt nie brał jego słów na poważnie. Okazuje się jednak, że aktor dopiął swego i produkcja ma się zacząć za rok.

22.10.2014
15:08
Pee Wee Herman już niedługo wróci na ekrany, niestety
REKLAMA

Ta katastrofalna wiadomość wypłynęła z wywiadu z Reubensem dla Rolling Stone. Rozmowa miała dotyczyć wyłącznie zremasterowanego wydania programu "Pee-wee Playhouse" na Blu-ray. Jednak pod koniec rozmowy dziennikarkę podkusiło, aby spytać o plotki na temat powrotu Pee Wee Hermana. No i stało się. Paul Reubens puścił natychmiast parę z ust, zdradzając, że po nowym roku zacznie się produkcja filmu.

REKLAMA

Wygląda na to, że trzecia część przygód Pee Wee Hermana na ekranie może mieć premierę jeszcze w 2016 roku, za scenariusz ma być odpowiedzialny Reubens oraz Paul Rust. Tylko czy to dobry pomysł? "Wielka przygoda Pee Wee Hermana" z 1985 roku (w reżyserii Tima Burtona) była świetnym filmem, czego nie można powiedzieć o sequelu ("Big Top Pee-wee") z 1988 roku. Naprawdę Reubens sądzi, że wyciśnie coś jeszcze z tej marki?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA