REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pełna wątpliwości Claire w nowym teaserze "House of Cards"

Spośród wielu innych rzeczy, to właśnie determinacja odegrała największą rolę w realizacji planów Franka Underwooda i to ona zaprowadziła jego oraz jego żonę, Claire, na szczyt. W nowym teaserze trzeciego sezonu "House of Cards" widać, że Frank wciąż jest jej pełny, natomiast pytająca "po co to wszystko" Claire zaczyna się wahać i nabierać wątpliwości.

23.02.2015
11:34
Claire zaczyna wątpić. Nowa zapowiedź "House of Cards"
REKLAMA
REKLAMA

Pani Underwood zawsze była dla swojego męża największym sprzymierzeńcem i oparciem. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że bez jej pomocy, zaangażowania i wsparcia, Frankowi nie udałoby się osiągnąć tego, co sobie założył - zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Już w poprzednim teaserze wyraźnie było widać, że coś w ich związku zaczęło zgrzytać - Claire ewidentnie dystansowała się tam od Franka. W nowej, kilkudziesięciosekundowej zapowiedzi, kobieta ewidentnie wydaje się zagubiona.

REKLAMA

Czy sytuacja zaczęła przerastać Claire? Czy uświadomiła sobie, jaką cenę przyszło jej i Frankowi zapłacić za osiągnięcie celu? A może po prostu nie wytrzymuje presji związanej z obowiązkami Pierwszej Damy? Co będzie, jeśli Claire pęknie? Z największego sojusznika może stać się najgroźniejszym wrogiem Underwooda - jak zachowa się wówczas Frank? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce, bo 27 lutego, kiedy to odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu "House of Cards".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA