REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy Peter Jackson właśnie potwierdził, że zostanie reżyserem serialu "Doktor Who"?

Wygląda na to, że trwająca od trzech lat epopeja może wreszcie dobiec końca. To jeszcze nic pewnego, ale Peter Jackson, reżyser między innymi "Władcy Pierścieni" oraz "Hobbita", opublikował na swoim profilu na Facebooku film, który może być potwierdzeniem tego, że stanie za kamerą jednego z odcinków serialu "Doktor Who". 

01.12.2015
14:44
Czy Peter Jackson właśnie potwierdził, że zostanie reżyserem serialu Doktor Who?
REKLAMA
REKLAMA

Trzy lata temu Matt Smith, czyli jedenasty Doktor, w jednym z wywiadów przyznał, że chciałby, by jeden z odcinków "Doktora Who" powstał w Nowej Zelandii, przy okazji wskazując Petera Jacksona jako jego reżysera. Poproszony o komentarz Jackson oznajmił, że jest wielkim fanem serialu i z przyjemnością podjąłby się tego zadania. Koniec końców jednak nic konkretnego z tego nie wynikło, poza powracającymi jak bumerang plotkami. Teraz jednak reżyser opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku dość interesujący film.

REKLAMA

Oczywiście dopóki nie doczekamy się oficjalnego potwierdzenia ze strony Jacksona oraz BBC, nie ma co popadać w huraoptymizm, tym bardziej, że w materiale nie pada żadna jednoznaczna deklaracja. Być może Peter Jackson w subtelny sposób dopomina się o zaproszenie go do wyreżyserowania odcinka "Doktora Who", a może najzwyczajniej w świecie wszystkich nas wkręca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA