REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Obejrzyj pierwszy zwiastun nowej wersji filmu "Pete’s Dragon" od Disneya

Disney wskrzesi "Pete’s Dragon" -  film przygodowy z 1977 roku, będący połączeniem animacji i kina aktorskiego. W sieci wylądował właśnie pierwszy zwiastun remake'u. 

22.02.2016
10:29
Obejrzyj pierwszy zwiastun nowej wersji filmu Pete’s Dragon od Disneya
REKLAMA
REKLAMA

"Pete’s Dragon" to opowieść o młodym chłopcu, sierocie, którego jedynym przyjacielem jest smok. Bestia potrafi uczynić się niewidzialną, dzięki czemu tylko Pete może ją dostrzec. Smok pomaga dzieciakowi za każdym razem, gdy ten wpakuje się w tarapaty, pełniąc jednocześnie rolę jego obrońcy, między innymi przed nieprzychylnie nastawionymi mieszkańcami Passamaquoddy. Oryginalny film z 1977 roku był musicalem. Utwór "Candle on the Water" z jego ścieżki dźwiękowej nominowany był do najważniejszych nagród - Oscara czy Złotych Globów.

REKLAMA

Po prawie 40 latach, Disney chce wskrzesić to widowisko, realizując jego remake. W jego obsadzie znajdą się między innymi Robert Redford, Bryce Dallas Howard, Karl Urban Wes Bentley. Nowy "Pete’s Dragon" nie będzie musicalem, nie wiadomo, czy w ogóle pojawią się w nim jakieś piosenki wykonywane przez aktorów. Widowisko, podobnie jak oryginał, zrealizowane będzie w technice live-action z elementami animacji. W pierwszej wersji animowany był jedynie smok. Film trafi do kin w sierpniu 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA