REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Pezet wraca z nowym utworem, ale na kolejną płytę jeszcze poczekamy

W sieci pojawił się nowy singiel Pezeta, nagrany wspólnie z Czarnym HIFI - "Co jest ze mną nie tak". Nie jest to jednak zapowiedź kolejnego albumu rapera, a utwór promujący film "Kamper". 

24.03.2016
10:15
Pezet wraca, ale na kolejną płytę jeszcze poczekamy
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni krążek warszawskiego rapera, "Radio Pezet", ukazał się w 2012 roku i choć osiągnął status złotej płyty, został generalnie niezbyt ciepło przyjęty przez słuchaczy. Od czasu premiery albumu Pezet, nie licząc singla Ostatni Track oraz kilku gościnnych występów, milczał. Teraz powraca z nowym utworem, zatytułowanym Co jest ze mną nie tak, wyprodukowanym przez Czarnego HIFI. Wbrew wielkim nadziejom fanów talentu muzyka, nie jest to jednak zapowiedź jego następnej płyty, a kawałek promujący debiutancki film Łukasza Grzegorzka "Kamper", który swoją premierę będzie miał wiosną. Klip do niego możecie obejrzeć poniżej.

REKLAMA

"Film ten zrobił na mnie ogromne wrażenie, jest po prostu zajebisty. Świetnie zagrany, wyreżyserowany, bez jakiejś gównianej komedii romantycznej, bez martyrologii, bardzo dobry film o miłości. Smutny i zabawny, życiowy i prawdziwy. Czułem się tak, jakbym w historii pewnego małżeństwa znalazł skondensowaną historię mojego życia, a konkretnie kilku moich związków w pigułce. Treść utworu jest bardzo inspirowana treścią filmu, ale również wieloma moimi doświadczeniami na płaszczyźnie damsko-męskiej." - Napisał na swoim profilu na Facebooku Pezet, dodając: "Na koniec chciałem wszystkich uspokoić z tym całym "powrotem". Nie wracam z nowym albumem, a przynajmniej jeszcze nie i raczej nie prędko, ani do grania koncertów. Nie jestem jeszcze w takiej formie. Zobaczymy co czas pokaże." Wygląda na to, że na nowy album rapera przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA