REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Wjechał piątek, a wraz z nim nowości na Netflix Polska – pełna lista filmów i seriali

To już piątek. Niedługo wszyscy skończą pracę zdalną i zaczną zastanawiać się, co robić z wolnym czasem, skoro wszystko pozamykane z powodu pandemii koronawirusa. Najlepiej zamknąć się w domu i obejrzeć coś z dzisiejszych nowości Netfliksa.

17.04.2020
10:19
Netflix premiery piątek
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj na Netflix Polska zawitało aż 9 nowych tytułów. Wśród nich kilka interesujących filmów, które zapewnią wam wystarczającą dawkę emocji na cały weekend.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Sergio

Dokument z 2009 roku pod tym samym tytułem od dawna dostępny jest na Netflix Polska. Teraz użytkownicy serwisu mają okazję zobaczyć fabularyzowaną wersję losów jego bohatera. Sérgio Vieira de Mello jest dyplomatą ONZ. Znajduje się w Iraku niedługo po inwazji Stanów Zjednoczonych. Jego życie wisi na włosku.

„Sergio” już dostępny na platformie Netflix Polska.

Ziemia i krew

Zapowiada się rozrywka pełna akcji. W tym francusko-belgijskim thrillerze śledzimy losy Saida, który prowadzi tartak. Jego posiadłość atakują dilerzy narkotyków, którzy chcą odzyskać kokainę przetrzymywaną przez jednego z ukrywających się tam mężczyzn. Główny bohater będzie więc musiał stanąć do nierównej walki.

„Ziemia i krew” już dostępne na platformie Netflix Polska.

Betonowe złoto

Ta niemiecka komedia rozbawi was do łez i zmusi do kilku refleksji. Jej bohaterami są nieuczciwi agenci nieruchomości. Wspinają się na sam szczyt, żeby później z niego spaść i odkryć, co tak naprawdę jest dla nich ważen.

„Betonowe złoto” już dostępne na platformie Netflix Polska.

Too Hot to Handle

A jeśli chcecie dać swoim szarym komórkom odpocząć, co może być lepszego niż reality show? Pomysł na „Too Hot to Handle” przypomina format „Hotelu Paradise”. Bohaterowie trafiają na rajską wyspę, aby odnaleźć miłość i wygrać całkiem pokaźną sumkę pieniędzy. Kiedy docierają na miejsce okazuje się, że jest jeden haczyk. Nie mogą oddawać się żadnym cielesnym uciechom.

„Too Hot to Handle” już dostępne na platformie Netflix Polska.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 17 kwietnia 2020 roku:

 • El Dragón: Powrót wojownika: Sezon 2
 • Too Hot to Handle
 • Sergio
 • Betonowe złoto
 • Świadectwo kości
 • Ziemia i krew
 • Ostatnie dzieciaki na Ziemi: Księga 2
 • Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA