REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Pielęgniarka, która walczy z potworami, wprawi was w weekendowy nastrój. Sprawdzamy piątkowe nowości Netfliksa

Odetchnijcie z ulgą po pracy i rozpocznijcie weekend. Pomogą wam w tym dzisiejsze nowości serwisu Netflix. 

25.09.2020
9:36
Piatek nowosci premiery netflix wrzesien
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Nie jest to co prawda najbardziej urodzajny piątek w historii Netfliksa, ale na platformie pojawiło się kilka interesujących nowości. Dwie z nich idealnie nadają się na początek weekendu i zapewnią wam kilka godzin dobrej, nieco absurdalnej zabawy. W jednym zobaczymy bowiem historię pielęgniarki, która walczy z galaretowymi potworami, a z drugiej dowiemy się jak (nie)ukraść legendarnych butów. Jakbyście jednak mieli ochotę na nieco bardziej ambitną rozrywkę, to być może zainteresuje was dokument o zabójstwie jednego z niemieckich polityków sprzed niemal 30 lat.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

The School Nurse Files

Na pozór zwykła pielęgniarka. Eun-young tak naprawdę jest jednak obdarzona niezwykłymi zdolnościami. Dostrzega grasujące po świecie potwory. Kiedy zaczyna pracę w jednym liceów zauważa ich bardzo dużo. Czując się w obowiązku, aby chronić uczniów łączy siły z jednym z nauczycieli, aby stawić czoła galaretowatym istotom. Brzmi absurdalnie? Na pewno, ale jest to serial produkcji koreańskiej, więc na pewno jest to absurd kontrolowany, przy którym będziecie się po prostu dobrze bawić.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Sneakerheads

Devin kiedyś miał obsesję na punkcie sneakersów. Swoją pasję musiał jednak porzucić, aby móc zająć się swoimi najbliższymi. Teraz przeszłość się o niego upomni, bo jego przyjaciel wymyślił plan zdobycia legendarnych butów. Oczywiście, główny bohater będzie musiał zrozumieć co tak naprawdę jest w życiu ważne, ale przy okazji zapewni widzom dużo zabawy.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Rohwedder: Jedność, zbrodnia i wolność

Śmierć Detleva Rohweddera w 1991 roku wciąż jest jedną z największych zagadek z okresu jednoczenia się Niemiec. Twórcy tego serialu dokumentalnego przedstawiają stan wiedzy na ten temat i próbują dociec prawdy.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 25 września 2020:

REKLAMA
  • The School Nurse Files
  • Sneakerheads
  • Country-hop
  • Rohwedder: Jedność, zbrodnia i wolność
  • O psie, który wrócił do domu

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA