REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Piękna czy przeciętna? Którą drogę wybierzesz dla siebie?

Dove i Always potrafią zaskakiwać swoimi wideo, na których obejrzeć możemy ciekawe kampanie i akcje zachęcające do odkrycia swojej kobiecości. Niedawno na kanale firmy Dove pojawił się film, który stawia proste pytanie: czujesz się piękna czy przeciętna? Co wybrała większość kobiet?

09.04.2015
11:33
Piękna czy przeciętna? Obejrzyj wideo i sprawdź, które drzwi byś wybrała
REKLAMA
REKLAMA

Happening został przeprowadzony w pięciu dużych miastach świata: Szanghaju, San Francisco, Sao Paulo, Delhi i Londynie. W centrach metropolii nad drzwiami różnych budynków umieszczono napisy: "piękna" i "przeciętna". Kobiety miały po prostu wybrać, którym wejściem dostaną się do środka.

REKLAMA

Wiele z nich, będąc niepewnymi siebie, wybrało drzwi z napisem "przeciętna". Bały się oceny innych ludzi, to słowo dokładnie nazywa ich myśli o nich samych. Po eksperymencie przyznały, że gdyby drugi raz mogły zrobić to samo, chciałyby poczuć się piękne, bo mają świadomość, że ważne jet to, jak sami siebie widzimy.

Wideo, zdawałoby się banalne, naprawdę daje do myślenia i zwraca uwagę na problem kobiet z samooceną. Na szczęście są jednak jednostki, które czują się piękne i wspierają inne kobiety, by tak właśnie o sobie myślały. Tak jak jedna z matek, która po pociągnięciu za sobą swej córki do wejścia z napisem "piękna", powiedziała: Chciałabym, aby więcej młodych kobiet to sobie uświadomiło. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA