REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tęsknicie za „Uchem Prezesa”? Zobaczcie serial „Piękni i Bezrobotni". Premiera już dzisiaj

Robert Górski i Mikołaj Cieślak wracają z nowym serialem. Tym razem opowie on o braciach, którzy mają dość poważne problemy z pieniędzmi. Sprawdźcie serial „Piękni i Bezrobotni”.

06.03.2021
14:00
Piękni i Bezrobotni: nowy serial Roberta Górskiego już dziś w telewizji
REKLAMA
REKLAMA

„Piękni i Bezrobotni” to opowieść o dwóch przyrodnich braciach, których łączą pieniądze. A w zasadzie ich brak. Bohaterowie mają bowiem wspólny kredyt, który – jak można wywnioskować ze zwiastuna – rozrósł się do niebotycznych kwot. Decyzja może być tylko jedna: trzeba zakasać rękawy i wziąć sprawy we własne ręce. Obaj panowie nie mają chyba pewnego fachu w ręku, bo chwytają się najróżniejszych zadań.

W rolach głównych oczywiście Robert Górski i Mikołaj Cieślak.

Po spektakularnym sukcesie „Ucha Prezesa” chodziły plotki, że duet komików zabiera się za nowy, tajemniczy temat. Okazuje się, iż po omawianiu najważniejszych spraw dla państwa w niewielkim gabinecie Naczelnika, Górski i Cieślak wracają do korzeni, tym razem biorąc na warsztat sprawy przyziemne. Już zwiastun i dość zdawkowe opisy sugerują, że produkcja nie będzie stroniła od komentarzy do bardzo współczesnych spraw i problemów. Zwłaszcza tych drugich nie zabraknie, jeśli zauważymy, że największą bolączką bohaterów jest rozrastający się kredyt.

Obok Cieślaka i Górskiego na ekranie pojawią się również: Wojciech Kalarus, Anna Karczmarczyk, Katarzyna Zielińska. Serial wyreżyserowali Kristoffer Rus i Grzegorz Kuczeriszka.

Czy szykuje nam się kolejny hit? Moim zdaniem nie będzie to produkcja na miarę „Ucha Prezesa”, bo serial tak polityczny jest zdecydowanie bardziej nośny niż przyziemna opowieść o codzienności, nawet jeśli ta byłaby w gruncie rzeczy nadzwyczajna. Trzymam jednak kciuki, by i tym razem się udało.

Premiera serialu już dzisiaj, czyli 6 marca 2021 roku, o godzinie 21:05.

REKLAMA

Serial obejrzycie na Polsacie. Jest również dostępny dla użytkowników IPLI Premium.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA