REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Robert Górski kręci serial z Polsatem. „Piękni i bezrobotni” zadebiutują wiosną 2021 roku

W „Uchu prezesa” Robert Górski z wyjątkowym, satyrycznym zacięciem komentował naszą rzeczywistość polityczną. Teraz zostawił rządzących i wziął się za zwykłych obywateli. Najpierw było „Państwo z kartonu”, a za kilka miesięcy na antenie Polsatu pojawią się „Piękni i bezrobotni”.

10.12.2020
18:47
robert gorski piekni i bezrobotni
REKLAMA
REKLAMA

Robert Górski z powodzeniem zamienił scenę kabaretową na serialowo-internetową. Widzowie pokochali jego „Ucho Prezesa”, w którym wciela się w tytułową postać i próbuje kierować państwem z tylnego siedzenia. W tym roku pokazał swoim fanom „Państwo z kartonu”, w którym przedstawia losy małżeństwa w czasie pandemii (serial nagrany został komórką). A jak donosi Świat Seriali, już całkiem niedługo będziemy go mogli zobaczyć w jeszcze nowszym projekcie. I tym razem zadebiutuje on na Polsacie.

„Piękni i bezrobotni” — nowy serial z Robertem Górskim

Robert Górski razem z Markiem Baranowskim napisali scenariusz do „Pięknych i bezrobotnych”. Sam kabareciarz pojawi się też na ekranie w jednej z głównych ról. Z dobrze znanym widzom „Ucha Prezesa” Mikołajem Cieślakiem wcielają się w braci, którzy zmuszeni są podejmować się różnych fuch, aby móc spłacić zaciągnięty kredyt. W kolejnych odcinkach będą statystami w filmie, wyprowadzaczami psów, kurierami, czy ochroniarzami w klubie nocnym.

Łatwo zauważyć, że taki scenariusz pozwoli Górskiemu robić to, co zawsze robił najlepiej, czyli spoglądać na polską rzeczywistość z satyrycznym pazurem. Na ekranie z pewnością więc zobaczymy wiele aktualnych tematów, trendów, czy tendencji pokazanych z przymrużeniem oka.

Premiera „Pięknych i bezrobotnych”

REKLAMA

Obok Górskiego i Cieślaka w stałych rolach pojawią się Anna Karczmarczyk i Wojciech Kalarus. Prócz nich w każdym odcinku czekają nas interesujące epizody Katarzyny Zielińskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, Grzegorza Wonsa, Andrzeja Nejmana, Mariusza Jakusa, Pauliny Holtz, Joanny Kurowskiej czy Anety Todorczuk-Perchuć.

Czy uda się powtórzyć sukces „Ucha Prezesa”? Przekonamy się już całkiem niedługo. „Piękni i bezrobotni” mają bowiem zadebiutować na Polsacie wiosna 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA