REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy odcinek 3 sezonu Gry o Tron w sieci legalnie, za darmo i po polsku - oglądaj!

Miły gest ze strony HBO, nie pierwszy raz zresztą w przypadku premiery nowych sezonów ichnich seriali. Pierwszy odcinek trzeciego już sezonu Gry o Tron dostępny jest na platformie HBO GO za darmo. 

01.04.2013
19:25
Pierwszy odcinek 3 sezonu Gry o Tron w sieci legalnie, za darmo i po polsku – oglądaj!
REKLAMA
REKLAMA

Stacji bardzo zależy na tym, by seriale równocześnie miały swoją premierę na całym świecie. Jest to zrozumiałe, ponieważ publikowanie odcinków z półrocznym opóźnieniem w dobie powszechnego internetu mija się z celem.

Polska Gra o Tron po Game of Thrones debiutuje niemalże w tym samym momencie. Co więcej, od samego początku w wersji z polskim lektorem (ok, w tym wypadku rozumiem umiarkowany entuzjazm).

Ponieważ Gra o Tron bardzo mocno wpasowuje się w tematykę naszego serwisu (seriale, e-booki, audiobooki czy wreszcie gry), w związku z tak doniosłą premierą, urządziliśmy sobie na łamach sPlay dzień z sagą Georga R. R. Martina. Zachęcamy Was do przeglądania materiałów, które przygotowali nasi blogerzy.

REKLAMA

A ja? Nigdy nie byłem wielkim fanem Gry o Tron, choć zdaję sobie sprawę, że w pewnych kręgach brzmi to jak bluźnierstwo. Pierwszy sezon w lawinie zachwytów oceniałem bardzo nisko, na szczęście zmusiłem się do drugiego (głównie za sprawą świetnego Tyriona), gdzie intryga chyba wzniosła się na nieco wyższe szczeble. Takie 7/10. Ponieważ tendencja jest ewidentnie wzrostowa, z dużą nadzieją patrzę w przyszłość (choć niepokoi trochę tekst Szymona).

Serial można oglądać na łamach HBO GO (lub w tradycyjnym HBO). Po kliknięciu w ten link na pewno znajdziecie odcinek, o którym mowa. Dajcie znać jak wrażenia po seansie!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA