REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekaliście na serial Rojst? Pierwszy odcinek trafił dziś na Showmaksa

Do biblioteki serwisu Showmax trafił dziś pierwszy odcinek nowego serialu Rojst. Poznajcie Wanycza, Zarzyckiego i pozostałych bohaterów.

19.08.2018
9:20
showmax wrzesień
REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedzi serialu oryginalnego Showmaksa robiły duże wrażenie, zwiastując jedną z najlepszych polskich produkcji serialowych tego roku. Możecie już sami się przekonać, jak wygląda polskie bagno. Pierwszy odcinek znajdziecie w serwisie Showmax.

Akcja serialu Rojst dzieje się w małym miasteczku w południowo-zachodniej części Polski, w połowie lat 80.

Dochodzi tam do brutalnego zabójstwa. Ofiarami są działacz partyjny i prostytutka. Ale to nie koniec. W tym samym czasie dochodzi również do zabójstwa pary nastolatków. Sprawą interesuje się młody dziennikarz, Piotr Zarzycki, który rozpoczyna własne śledztwo.

Rojst nie jest pierwszą polskojęzyczną produkcją Showmaksa. Wcześniej pojawiło się kilka etiud, animacja Egzorcysta od twórcy Kapitana Bomby czy program satyryczny Saturday Night Live! Poland. Jednak Rojst to jedna z najbardziej oczekiwanych premier serialowych tego roku. Jednocześnie najmocniejsza jak do tej pory oryginalna produkcja Showmax Polska.

REKLAMA

W serialu zobaczymy m.in. Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika, Piotra Fronczewskiego, Zofię Wichłacz, Agnieszkę Żulewską, Magdalenę Walach, Ireneusza Czopa. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem zaś – Bartek Kaczmarek.

Pierwszy odcinek Rojst znajdziecie na Showmaksie. Kolejne odcinki co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA