REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy teaser drugiego sezonu "Fargo" jest obłędny

Jest krótki, oszczędny i nie zdradza absolutnie żadnych szczegółów dotyczących drugiego sezonu, ale jednocześnie znakomicie oddaje ducha tej produkcji. W Sieci wylądował pierwszy teaser nowej odsłony "Fargo" i jest po prostu znakomity.

19.06.2015
10:15
Pierwszy teaser drugiego sezonu Fargo jest obłędny
REKLAMA
REKLAMA

"Fargo" było jedną z najciekawszych serialowych premier minionego roku - jeśli jeszcze nie widzieliście tego dzieła sztuki telewizyjnej powinniście czym prędzej nadrobić to zaniedbanie. Jeżeli zaś seans macie już za sobą, na poniższych teaserze z dzięciołem w roli głównej natychmiast dostrzeżecie cały niesamowity klimat tego widowiska.

REKLAMA

Nowa odsłona "Fargo" będzie prequelem - akcja serialu rozgrywać się będzie w roku 1979, czyli 27 lat przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Głównym bohaterem będzie Lou Solverson, czyli jedyny bohater, którego mogliśmy poznać w poprzedniej serii. Cała reszta postaci będzie zupełnie nowa. Tło dla fabuły stanowić będzie zakończona sukcesem kampania prezydencka Ronalda Reagana. W obsadzie zobaczymy m.in. Patricka Willsona, Kirsten Dunst, Teda Dansona, Nicka Offermana i Jesse'ego Plemonsa.

Drugi sezon "Fargo" zadebiutuje na antenie FX we wrześniu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA