REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Godzilla 2014 - pierwszy zwiastun jeszcze ciepły jak świeże bułeczki

Trzeba przyznać, że fani Godzilli wystawieni byli na ciężką próbę, odkąd tylko dwa lata temu na Comic-Conie pojawił się pierwszy teaser prezentujący japońskiego stwora, napięcie rosło do niebotycznych granic, wszyscy byli ciekawi jak amerykańskie dzieło będzie wyglądać. Teraz my, zwykli śmiertelnicy, możemy widzieć to, co wszyscy przybyli na Comic-Con 2011 i 2012 – teaser Godzilli jest online, oglądajcie póki jeszcze Warner Bros. na to pozwala.

04.10.2013
19:49
Godzilla 2014 – pierwszy zwiastun jeszcze ciepły jak świeże bułeczki
REKLAMA

REKLAMA

Kiedy na początku 2011 roku ujawniono, że nowy film o Godzilli wyreżyseruje Gareth Edwards – człowiek odpowiedzialny za Monsters – czułem się dziwnie, nie do końca byłem przekonany czy Edwards mający w swym dorobku raptem trzy średnie filmy, faktycznie podoła wyzwaniu. Trochę uspokajały wieści o tym, że Frank Darabont (Walking Dead, Mgła, Zielona Mila, Skazani na Shawshank) będzie odpowiedzialny za scenariusz, niemniej obawy i tak były. Jednak teraz po obejrzeniu teaseru jestem spokojny, nasz ulubiony kaiju powraca i to w pięknym stylu.

Światowa premiera Godzilli od Warner Bros. (w Japonii dystrybucją zajmie się wytwórnia Toho) pojawi się w kinach 16 maja 2014 roku i będzie 30 już filmem o japońskim, zmutowanym gadzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA