REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy trailer remake'u "Robocopa" już dostępny

Kilka godzin temu w sieci pojawił się zwiastun nowej wersji "Supergliny", szerzej znanego jako "Robocop". Zapowiada się kolejny odgrzewany kotlet - nieszczególnie smaczny, ale przynajmniej lekkostrawny. 

06.09.2013
11:27
Pierwszy trailer remake’u „Robocopa” już dostępny
REKLAMA

Nie macie już trochę dość tych wszystkich remake'ów, sequeli i prequeli, które serwuje nam Hollywood? Bo ja jestem już nimi trochę zmęczony i boje się, że różne świeże i wartościowe premiery przepadną bez wieści w zgiełku wywołanym przez hype "nowej części X" i "kontynuacji Y". Nie zrozummy się źle, lubię amerykańskie kino i nie mam nic przeciwko odświeżeniu klasyki, albo opowiedzeniu dalszych losów niektórych bohaterów, ale do licha, co za dużo, to niezdrowo.

REKLAMA

"Robocop", którego premiera odbędzie się na początku przyszłego roku, przeniesie nas w nieodległą przyszłość (rok 2028), do Detroit, gdzie poznamy losy Alexa Murphy'ego, gliniarza. To dobry i uczciwy policjant, a tacy zawsze mają pod górkę - w wyniku wybuchy podłożonej przez przestępców bomby, Alex znajduje się na skraju śmierci. Ratują go ludzie z koncertu OmniCorp, lidera światowej robotyki, zakuwając w swoistą zbroję - z jednej strony podtrzymującą funkcje życiowego jego organizmu, z drugiej dające mu nowe, niesamowite możliwości walki z przestępczością. Właściwie całą tę historię (a nawet trochę więcej) zobaczycie w nieco ponad dwuminutowym trailerze, na film można więc iść właściwie tylko pooglądać wybuchy i strzelaniny.

REKLAMA

Reżyserem tego remake'u jest Jose Padilha ("Elitarni", "Autobus 174"). W roli głównej wystąpi Joel Kinnaman, a w obsadzie obok niego są m.in. Gary Oldman, Samuel L. Jackson, Jackie Earle Haley, Michael Keaton czy Abbie Cornish. Czekacie na nowego "Robocopa"? I jak podoba wam się nowy pomysł na jego zbroję?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA