REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun drugiej części filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" już w Sieci

Nastała wreszcie ta chwila, w której fani filmowych "Igrzysk śmierci" dostali w swoje ręce sensowny materiał, zapowiadający finał tej serii. Na YouTube wylądował pierwszy zwiastun drugiej części "Kosogłosa".

10.06.2015
9:52
Pierwszy zwiastun drugiej części filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos już w Sieci
REKLAMA
REKLAMA

Choć "Igrzyska śmierci" oryginalnie są trylogią, ekranizacja składa się z czterech części - "Kosogłos", ze względu na mnogość wątków, podzielony został na dwa filmy. Pierwszy z nich swoją premierę miał w listopadzie ubiegłego roku, drugi trafi do kin za pięć miesięcy. Co ciekawe, twórcy rozważają stworzenie także kolejnych odsłon, wykraczających poza opisaną przez Suzanne Collins historię.

REKLAMA

Pierwszy zwiastun drugiej części "Kosogłosa" nie prezentuje się może rewelacyjnie, ale niesie obietnice żywego i pełnego akcji widowiska. Z faktu tego zapewne ucieszą się wszyscy ci, którzy pierwszą odsłonę uważają za nudną i przegadaną. Wojna domowa między Kapitolem i Dystryktami Panem wkroczyła w decydującą fazę.

W obsadzie ponownie zobaczymy Jennifer Lawrence, Josha Hutchersona, Liama Hemswortha, Elizabeth Banks, Woody'ego Harrelsona, Julianne Moore, Donalda Sutherlanda, Sama Claflina oraz Natalie Dormer. Reżyserem po raz kolejny będzie Francis Lawrence, scenariusz napisze Danny Strong. Polska premiera odbędzie się 20 listopada 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA