REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Pierwszy zwiastun filmowej "Ekipy" już w Sieci

Produkowany przez HBO serial "Ekipa" był emitowany przez 7 lat, co przełożyło się na 8 sezonów i niemal 100 odcinków. Został zakończony w 2011 roku, jednak już wkrótce doczeka się kontynuacji w postaci filmu kinowego. Przed kilkoma godzinami udostępniony został pierwszy zwiastun produkcji. 

24.12.2014
10:30
Pierwszy zwiastun filmowej „Ekipy” już w Sieci
REKLAMA

Serialowa "Ekipa" to historia młodego, przystojnego i utalentowanego aktora Vincenta Chase'a, który dopiero rozpoczyna swoją karierę w Hollywood. Do "fabryki snów" zabiera ze sobą swoich najbliższych przyjaciół, z którymi się wychował -  Erica, Johnny'eg i Turtle'a. Chłopcy, razem z agentem Vincenta, Arim, próbują zaistnieć w świecie showbiznesu i wspólnie przeżywają kolejne wzloty i upadki. Ten komediowy serial został obwołany męskim "Seksem w wielkim mieście" i spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów i krytyków.

REKLAMA

"Ekipa" została zakończona przed trzema laty, ale już wkrótce, bo w czerwcu 2015 roku, Vincent i jego przyjaciele powrócą, tym razem w filmie kinowym, za którego produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros.. Akcja widowiska rozgrywać się będzie pół roku po wydarzeniach z finałowego odcinka serialu. W filmowej "Ekipie" zobaczymy doskonale znanych miłośnikom oryginału Adriana Greniera, Kevina Dillona, Kevina Connolly'ego, Jerry'ego Ferrarę i Jeremy'ego Pivena, obok których pojawią się między innymi Emily Ratajkowski, Mark Wahlberg, Haley Joel Osment czy Emmanuelle Chriqui. Scenarzystą i reżyserem jest Doug Elli.

REKLAMA
ekipa

Pierwszy zwiastun wypadł lepiej, niż chyba ktokolwiek się spodziewał, znakomicie oddając ducha serialu. Sieroty po "Ekipie" powinny być zachwycone, bowiem film zapowiada się nader ciekawie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA