REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Piotr Adamczyk na zdjęciu z aktorką z serialu „Hawkeye”. Tak, to może oznaczać, że Polak wystąpi w MCU

Piotr Adamczyk spędził część 2020 i początek 2021 roku na planach zdjęciowych w Stanach Zjednoczonych. Wielu fanów aktora czeka na jego debiut w serialu „For All Mankind”, a coraz więcej wskazuje też na rolę w Marvel Cinematic Universe. Alaqua Cox wcielająca się w serialu „Hawkeye” w rolę Echo wrzuciła zdjęcie z Polakiem.

22.03.2021
8:26
Piotr Adamczyk w serialu Hawkeye? Nowe zdjęcie wzmacnia plotki
REKLAMA
REKLAMA

Plotki na temat występu Piotra Adamczyka w którejś produkcji Marvel Studios krążą po sieci od końcówki lutego. Polski aktor zaznaczył wtedy w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”, że przebywa zawodowo w USA. Nie była to wielka niespodzianka, bo podobnie rzecz miała się także w 2020 roku, ale po drodze pojawiło się kilka nowych poszlak. Jak zauważył facebookowy profil Łysy z Marvela, Adamczyk zaczął obserwować na Instagramie profile gwiazd występujących w serialu „Hawkeye” (m.in. Jeremy'ego Rennera, Very Farmigi czy samego Disney+). Jego obecność w Atlancie w połączeniu z tym faktem wydawała się więc wiele mówiąca.

A od wczoraj sprawa wygląda jeszcze ciekawiej, ponieważ Alaqua Cox wcielająca się w produkcji MCU w rolę Echo wrzuciła na swojego prywatnego Instagrama zdjęcie z okazji urodzin Piotra Adamczyka. Widać na nim dwójkę wspomnianych aktorów siedzących razem w samochodzie i robiących zabawne miny do obiektywu. Nie jest to oczywiście jeszcze oficjalne potwierdzenie, ale obecność Polaka w zbliżającej się nowości Disney+ wydaje się coraz bardziej prawdopodobna.

Piotr Adamczyk ma nie tylko widoki na debiut w Marvel Cinematic Universe. Wystąpi też w „For All Mankind” Apple TV+.

piotr adamczyk marvel
Foto: Alaqua Cox/Instagram

Alaqua Cox nie ma obecnie na swojej stronie w IMDb wyróżnionych żadnych innych produkcji poza „Hawkeye'em”. Wydaje się więc wątpliwe, by mogło chodzić o jakiś inny serial czy film (nawet jeśli do końca tego wykluczyć nie można). Młoda aktorka zagra tam Mayę Lopez, czyli niesłyszącą rdzenną Amerykankę, która w komiksach występuje pod pseudonimem Echo. A potem na pewien czas przyjmuje też miano nowego Ronina. Fani MCU z pewnością pamiętają, że za tym alter ego w „Avengers: Koniec gry” krył się Hawkeye przeżywający żałobę po stracie rodziny.

Piotr Adamczyk według IMDb pojawi się także w pięciu epizodach 2. sezonu „For All Mankind” jako Sergei Nikulov. Premiera jego debiutanckiego odcinka nastąpi już w najbliższy piątek. Nie wiadomo na razie, w kogo aktor miałby wcielić się w produkcji Marvel Studios. Spekuluje się jednak, że może chodzić o jednego z mafiozów skupionych wokół postaci Kazimierza Kazimierczaka, którego w serialu sportretuje Fra Free.

REKLAMA

Hawkeye” ma planowo zadebiutować pod koniec 2021 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA