REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Omenaa Mensah pozywa autora książki "Dziewczyny z Dubaju 2". O co chodzi?

Afer w polskim świecie show biznesu nie brakuje. Najnowsza dotyczy Omeny Mensah, która pozwała autora książki "Dziewczyny z Dubaju 2" o naruszenie dóbr osobistych. Gwiazda domaga się od Piotra Krysiaka przeprosin oraz miliona złotych na cel charytatywny.

28.06.2023
13:49
Omena Mensah pozywa Piotra Krysiaka, autora książki "Dziewczyny z Dubaju 2"
REKLAMA

Kilka dni temu Piotr Krysiak, autor książki "Dziewczyny z Dubaju 2" pisał na Facebooku, że "znana celebrytka", której tożsamość w książce "Dziewczyny z Dubaju 2" ukryta jest pod pseudonimem Amma M. podjęła prawne kroki, aby zablokować sprzedaż książki. Autor kolejnej części "Dziewczyn z Dubaju", czyli książki opisującej pracę ekskluzywnych prostytutek z Polski nie napisał dokładnie, o jaką gwiazdę chodzi, pewne domysły potwierdził prawnik byłej gwiazdy TVN. Omeny Mensah.

REKLAMA

Omenaa Mensah pozywa autora książki "Dziewczyny z Dubaju 2".

Mecenas Maciej Ślusarek w rozmowie z mediami przyznał, że to właśnie on reprezentuje Omeneę Mensah oraz że w jej imieniu do sądu wpłynął jakiś czas temu wniosek o udzielenie zabezpieczenia roszczeń.

Wniosek dotyczył zaniechania oraz usunięcia skutków bezprawnego naruszenia dóbr osobistych uprawnionej, polegających na rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji na temat jej życia prywatnego i zawodowego - tak brzmi postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie.

Wraz z sygnaturą przytacza na Facebooku Piotr Krysiak. Autor książki podkreśla też, że wniosek Omeny Mensah został oddalony. Potwierdza to w rozmowie z serwisem Wirtualne Media prawnik reprezentujący byłą gwiazdę TVN.

Potwierdzam, że wniosek o udzielenie zabezpieczenia roszczeń został oddalony. Obecnie zaś postępowanie zostało umorzone - podkreślił Ślusarek, dodając, że "uprawniona uprawdopodobniła twierdzenia wskazujące na naruszenie jej dóbr osobistych w postaci czci i godności przez obowiązanych". Ślusarek dodał: Wskazane postanowienie potwierdziło zatem, że książka narusza dobra osobiste pani Omeny Mensah i w tej sprawie toczyć się będzie postępowanie sądowe.

Omenaa Mensah domaga się od Krysiaka milion złotych na cel charytatywny

REKLAMA

W skrócie chodzi o to, że Omenaa skierowała prywatny akt oskarżenia o naruszenie dóbr osobistych. Jej zdaniem rozpowszechniane historie w książce "Dziewczyny z Dubaju 2" są zwyczajnie nieprawdziwe. Dawna gwiazda TVN, a dziś prezeska dwóch fundacji charytatywnych, Omenaa domaga się od Krysiaka nie tylko przeprosin, ale również miliona złotych na cel charytatywny.

Książka Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju 2" swoją premierę miała w połowie kwietnia. Jest kontynuacją historii ekskluzywnych prostytutek z Polski, świadczących swoje usługi za granicą m.in. afrykańskim oraz arabskim książętom.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA