REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Piotrek Żyła u Kuby Wojewódzkiego - zobacz, gdzie legalnie obejrzeć w sieci

Długo opierałem się medialnemu fenomenowi Piotra Żyły. Bardzo cieszyły mnie sukcesy skoczka i wydawał się postacią niezwykle sympatyczną, ale żeby wariować z powodu jego wywiadów? Po ostatnim Kubie Wojewódzkim musiałem jednak uznać magię skoczka. 

11.04.2013
13:55
Piotrek Żyła u Kuby Wojewódzkiego – zobacz, gdzie legalnie obejrzeć w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Na ten program czekała cała Polska. Nawet koledzy z tej opcji, która bojkotuje Kubę Wojewódzkiego, naganiali widownię na Facebooku. Piotr Żyła w ciągu kilku miesięcy stał się fenomenem i małą gwiazdą internetu. Dzięki wspaniałym skokom? Po części tak, ale zdecydowanie większą rolę odegrały udzielane przez zawodnika wywiady.

Piotr Żyła jest człowiekiem, którego chętnie chłoną media, ponieważ jest w nich czymś nowym. To człowiek szczery, otwarty, uśmiechnięty, bardzo skromny, prostolinijny (w dobrym znaczeniu) i z zawodowym poczuciu humoru. Z uśmiechem na ustach opowiada o swoich perypetiach na skoczni i naprawdę trudno się uprzeć, żeby do Piotrka się nie przyłączyć.

Tak było przez cały program Kuby Wojewódzkiego. Tym razem mówił głównie Piotrek, a nie brakowało ciekawych historii, m.in. o obsłudze japońskiej toalety czy tym jak Piotrkowi skakało się po jednym piwku i czy tego typu dopalacze (które na co dzień stosują ponoć Finowie) pomagają w osiąganiu lepszych wyników.

REKLAMA

Było bardzo wesoło, radośnie, odcinek jest niewątpliwie warty uwagi i to nie tylko fanów skoków narciarskich. Drugim gościem była Katarzyna Sokołowska, nowy juror w programie Top Model, która opowiadała nieco o kulisach swojej pracy, kryteriach doboru modelek oraz o tym czy jest żelazną damą.

Nie miała jednak szczęścia do partnera na kanapie, bo tym razem to był prawdziwy one man show. I wyjątkowo nie chodzi tu o Kubę Wojewódzkiego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA