REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Trafi prosto do VOD. Gdzie obejrzeć film "Piotruś Pan i Wendy"?

Wczoraj na kanale Walt Disney Studios pojawił się pierwszy zwiastun najnowszej adaptacji filmu animowanego Disneya - "Piotruś Pan i Wendy", w której Jude Law wcieli się w Kapitana Haka. Co ciekawe, produkcja nie pojawi się na kinowych ekranach, a zamiast tego film w dniu premiery będzie można oglądać w serwisie VOD.

02.03.2023
6:33
piotrus pan i wendy premiera
REKLAMA

"Piotruś Pan i Wendy" jest filmową adaptacją kultowej animacji Disneya z 1953 roku, w której niesforny marzyciel i mieszkaniec Nibylandii Piotruś Pan, wraz z dziećmi państwa Darling - Jankiem, Wendy i Michałkiem i wróżką Dzwoneczkiem, wyrusza w podróż do magicznej krainy. Czyha tam na nich także niebezpieczeństwo w postaci największego wroga Piotrusia Pana - Kapitana Haka.

REKLAMA

Film jednak nie pojawi się na kinowych ekranach - w dniu premiery od razu trafi do serwisu VOD.

Premiera filmu "Piotruś Pan i Wendy" - gdzie ją obejrzeć?

W obsadzie filmu pojawi się Alexander Molony jako Piotruś Pan i będzie to jednocześnie jego debiut filmowy. W roli Wendy wystąpi znana "Czarnej Wdowy" i "Resident Evil: Ostatni rodział" Ever Anderson, a w Kapitana Haka wcieli się Jude Law - aktor znany z takich produkcji, jak "Sherlock Holmes" czy "Holiday".  

Zwiastun filmu "Piotruś Pan i Wendy"

Reżyser filmu David Lowery, który odpowiedzialny jest również za reżyserię filmu "Zielony Rycerz. Green Knight", wypowiedział się na temat najnowszej adaptacji:

REKLAMA

Chcieliśmy ożywić naszą opowieść emocjonalną szczerością, otwartym sercem i wielką tęsknotą za przygodą. Setki niesamowitych artystów spędziło wiele lat, przenosząc ten film na ekran; nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą ich prace, wyruszą w tę przejażdżkę i ponownie odkryją ponadczasową opowieść z nowej perspektywy

- powiedział reżyser.

Film "Piotruś Pan i Wendy" pojawi się 28 kwietnia w serwisie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA