REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pixar znowu nie zawodzi. Zwiastun "Dobrego dinozaura" wygląda przednio

"Dobry dinozaur" ma być kolejną animacją studia Pixar, którą zobaczymy w tym roku po świetnym filmie "W głowie się nie mieści". Produkcja wejdzie do polskich kin 27 listopada. Jej reżyserem jest Peter Sohn, znany z pracy między innymi nad „Gdzie jest Nemo?”, „Iniemamocni” czy „Ratatuj”. 

22.07.2015
9:57
Pixar znowu nie zawodzi. Zwiastun "Dobrego dinozaura" wygląda przednio
REKLAMA
REKLAMA

Film animowany "Dobry dinozaur" opowie alternatywną historię związaną, jak sam tytuł wskazuje, z dinozaurami. Produkcja przybliży nam, co by się zdarzyło, gdyby te stworzenia nie wyginęły i żyły na planecie Ziemia wraz z człowiekiem. Jak można się spodziewać po studiu Pixar, szykuje się niezła zabawa pełna śmiechu i wzruszeń. Niejednego małego i dużego chwyci zapewne za serce przyjaźń małego chłopca z wielkim, zielonym i sympatycznym gadem.

REKLAMA

Trailer "Dobrego dinozaura" zapowiada świetne widoki, humor sytuacyjny, dużo zwierzątek (tych nigdy za wiele!) i refleksyjne momenty. Jedna chwila, jak mówi hasło reklamowe filmu, może zmienić całą przyszłość. Już za kilka miesięcy przekonamy się, czy na lepsze. Pomysł fabularny "Dobrego dinozaura" brzmi na pewno intrygująco.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA