REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Byliśmy na planie "Belle Epoque". Jak wygląda kręcenie serialu od kuchni? [WIDEO]

Parę dni temu odwiedziliśmy plan serialu "Belle Epoque". "Belle Epoque" to nowy serial stacji TVN, którego akcja rozgrywać się będzie w Krakowie, w 1908 roku. Sprawdziliśmy, jak wygląda kręcenie tego typu produkcji oraz porozmawialiśmy z odtwórcą głównej roli, Pawłem Małaszyńskim i jedną z aktorek serialowych, Anną Próchniak.

25.01.2017
10:59
Byliśmy na planie serialu "Belle Epoque"! [WIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

"Belle Epoque" opowiada o Janie Edigeyu-Koryckim (Paweł Małaszyński), który po latach wraca do Krakowa zupełnie odmieniony. Do rodzinnego miasta przyciąga go stara tajemnicza sprawa, która toczyć będzie się przez cały serial i która bezpośrednio dotyka głównego bohatera. Edigey-Korycki będzie także pracował nad innymi intrygami kryminalnymi. W każdym odcinku pochyli się nad nową sprawą, a pomagać mu je rozwiązywać będzie rodzeństwo Skarżyńskich, Weronika (Anna Próchniak) i Henryk (Eryk Lubos).

Podczas wizyty na planie serialu "Belle Epoque" udało nam się co nieco dowiedzieć o tym, jak wygląda produkcja i co aktorzy sądzą m. in. o postaciach, w które się wcielają i o samej fabule serialu. Zobaczcie nasz materiał!

Serial "Belle Epoque" to olbrzymie przedsięwzięcie. Produkcja była kręcona w wielu miejscach m. in. w Krakowie, Warszawie, Falentach pod Warszawą, Bytomiu, Żyrardowie, Otwocku, Tokarni, Zaborowie, Zaborówku, Podkowie Leśnej, Milanówku czy Konstancinie. Przy produkcji pracowało i pracuje (zdjęcia wciąż trwają) kilkaset osób. Wiele rekwizytów zostało stworzonych specjalnie na potrzeby serialu, ale część też wypożyczono, stroje są w dużej mierze autentyczne, część z nich sprowadzano np. z Londynu.

Trzeba przyznać, że "Belle Epoque" zapowiada się na polską serialową perełkę. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Poniżej możecie zobaczyć kilka naszych zdjęć z planu.

REKLAMA

Premiera pierwszego odcinka serialu już 15 lutego o 21:30 w stacji TVN. Na łamach Spider's Web Rozrywka pojawi się recenzja otwarcia "Belle Epoque". Stay tuned!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA