REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Planeta Ziemia II od BBC w 4K, czyli telewizja nc+ przekonuje do wymiany dekoderów

Telewizja nc+ poszerza swoją ofertę treści 4K. Już teraz można obejrzeć pierwszą kolekcję w wysokiej rozdzielczości w nc+ GO TV, a niedługo pojawi się w niej prawdziwa perełka. Planeta Ziemia II w 4K może zachęcić klientów do wymiany dekodera na nowy.

12.03.2018
20:18
planeta ziemia ii bbc earth nc plus 4k
REKLAMA
REKLAMA

Już w minionym roku nc+ zapowiedziało ofensywę 4K. W ofercie pojawiły się pierwsze dekodery, które pozwalają na wyświetlanie na ekranach telewizorów wideo w wysokiej rozdzielczości. Teraz pozostało zapełnić ramówkę i bibliotekę treściami, które zrobią z tego użytek.

Na start klienci dostali dostęp do transmisji 4K meczów Ligi Mistrzów i Premier League. Oprócz tego kolejne produkcje własne będą kręcone i udostępniane klientom od razu w 4K. Dotyczy to nadchodzącego serialu Kruk. Szepty słuchać po zmroku, który zadebiutuje na antenie Canal+ i w nc+ GO TV już w przyszłą niedzielę. Na tym jednak nie koniec.

blekitna planeta 4k nc plus bbc class="wp-image-142168"

Kolekcje 4K w nc+ GO.

Dostawca telewizji nc+ poinformował dzisiaj o udostępnieniu pierwszej kolekcji VOD w rozdzielczości 4K. Na pierwszy ogień poszła produkcja Błękitna Planeta II od BBC Studios, czyli siedmioodcinkowa seria dokumentów przyrodniczych o życiu w głębinach, w których narratorem jest David Attenborough.

REKLAMA

Klienci, którzy korzystają z dekodera 4K UltraBox+ mogą uzyskać dostęp do 7 odcinków dokumentu Błękitna Planeta II bez żadnych opłat bezpośrednio z dysku twardego w urządzeniu. W przyszłości udostępnione zostaną też inne materiały w 4K, w tym Łowcy (7 odcinków) oraz wydana w 2016 roku kapitalna Planeta Ziemia II (6 odcinków).

Klienci będą mogli oglądać wymienione dokumenty w wysokiej rozdzielczości w ramach promocji bez opłat aż do końca kwietnia. Biorąc pod uwagę kolekcje dokumentów oraz zbliżającą się premierę Kruka, klienci mają teraz świetny moment na to, by wymienić swoje dekodery na 4K UltraBox+, jeśli z decyzją do tej pory zwlekali.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA