REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Powraca niesamowita seria "Planeta Ziemia II" - zapowiada się wielkie widowisko

A bohaterami owego widowiska są nie żadne twory z komputerów ani superbohaterowie, tylko zwierzęta jakie znajdziemy na naszej planecie.

08.11.2016
20:07
Zapowiada się największe widowisko tej zimy - "Planeta Ziemia II" w BBC Earth
REKLAMA
REKLAMA

Zdarza się, że w pędzie dnia codziennego potrafimy zapomnieć jak niezwykła jest planeta, na której żyjemy. Pierwsza seria "Planety Ziemii" w BBC, która miała swoją premierę 10 lat temu, przypomniała mi jak cudowny jest świat wokół nas. Stworzona pod czujnym okiem Sir Davida Attenborougha "Planeta Ziemia" zachwycała genialnymi obrazami świata zaprezentowanymi po raz pierwszy w jakości HD.

Teraz, po 10 latach w BBC Earth doczekaliśmy w się kontynuacji, która pokazuje świat natury w całkiem nowy sposób i nakręcona jest w technologii 4k. Dzięki postępowi technologicznemu twórcy byli w stanie dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, które wcześniej nie były nigdy dostępne dla człowieka i oka kamery.

Do tego, reżyseria całej serii nie ma nic wspólnego z typowymi skojarzeniami jakie możecie mieć na myśl o filmach przyrodniczych. Za muzykę z kolei odpowiada sam Hans Zimmer. Niech wystarczającą zachętą dla Was będzie ta oto scena z pierwszego odcinka "Planety Ziemii II", którą ogląda się niczym najlepszy film akcji.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA