REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. VOD
  4. Dzieje się
  5. Mobile /

Za Netfliksa zapłacisz teraz rachunkiem telefonicznym. Nowa usługa Play

Polska sieć komórkowa Play ogłosiła właśnie zacieśnienie współpracy z platformą streamingową Netflix. Od teraz będzie można płacić za obie usługi w jednym, wspólnym rachunku.

19.09.2019
18:14
Netflix w Play
REKLAMA
REKLAMA

Na stronie operatora pojawił się dziś komunikat, wedle którego firma podkreśla wejście na „nowy poziom” współpracy z gigantem VOD. Od teraz Play, jako pierwszy operator komórkowy w Polsce, zapewnia integrację swoich usług z kontem Netflix. Dzięki nowej współpracy, klienci firmy będą mogli zapłacić za swój abonament VOD w ramach usługi telefonicznej na jednym wspólnym rachunku.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Klient wybierając płatność z Play, połączy swoje rachunki, dzięki czemu obciążenie za subskrypcję w serwisie Netflix będzie przesłane do Play i pojawi się na rachunku za usługi operatora. Klient w dowolnym momencie może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć usługę.

Warto przypomnieć, że firma oferuje już podobną usługę od końca 2018 roku, od kiedy oferuje możliwość „Płacę z Play” w aplikacji Play24 oraz na stronie Play24.pl. Na stronie poświęconej usłudze, znajduje się prosta instrukcja obsługi takiego systemu:

Jak uaktywnić płatność Netfliksa w Play? class="wp-image-324975"
REKLAMA

Nowa usługa polega na tym, że już na poziomie zakładania konta i ustalania płatności w serwisie Netflix można wybrać z opcji płatności operatora Play.

Nie dziwi też, że platforma wchodzi w kolejne strategiczne partnerstwa, jak to z francuskim (a później także polskim) oddziałem Canal+. W końcu widmo prawdziwych „wojen streamingowych” jest naprawdę bliskie. Za niespełna półtora miesiąca na rynku pojawią się przecież Disney+ i Apple TV+, co może znacząco wpłynąć na pozycję Netfliksa jako giganta rynku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA