REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zmiany w ofercie Player.pl. Dostępne są nowe pakiety i kanały w streamingu

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w Player.pl zmieniono płatną ofertę serwisu. W jednym z oferowanych planów pojawiła się możliwość oglądania w streamingu nowych kanałów (m.in. Discovery Channel), a z drugiego zniknęło kilka stacji (m.in. TVN).

01.04.2020
10:55
player.pl oferta cena
REKLAMA
REKLAMA

Obecnie nowi subskrybenci Player.pl mogą wybierać przede wszystkim między dwoma pakietami: Start VOD i Start VOD+ TV. W przypadku tego pierwszego użytkownicy mogą korzystać z biblioteki programów i seriali grupy TVN (TVN, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, TTV) czy MTV. Zniknęła natomiast możliwość oglądania w streamingu kanałów TVN, TVN7 i TTV. Pierwsze 30 dni dostępu do serwisu kosztuje 5 zł, a potem cena ta wzrasta do 10 zł/mies.

Opcja Start VOD+ TV wcześniej znana była jako Start Extra.

W ofercie pakietu, tak jak w przypadku Start VOD znajduje się możliwość korzystania z biblioteki produkcji stacji grupy TVN i MTV. Dodatkowo dostępne są tytuły tworzone specjalnie dla platformy. Oprócz tego użytkownicy, którzy wybiorą tę opcję mogą oglądać w streamingu 26 kanałów telewizyjnych (do dotychczasowych doszły stacje z grupy Discovery, czyli m.in. Discovery Channel, Discovery Life, Animal Planet). Cena pakietu to 20 zł za pierwszy miesiąc, a potem 25 zł/mies.

filmy online

Inne możliwości korzystania z Player.pl

W ramach subskrypcji Player.pl można również korzystać jedynie z oferty oglądania kanałów telewizyjnych. W pakiecie Start TV otrzymujemy dostęp do 26 stacji (tych samych co w ramach opcji Start VOD+ TV). Cena wynosi natomiast 15 zł/mies.

REKLAMA

Nowi użytkownicy mogą również za 50 zł/mies. wykupić pakiet z kanałami Canal+, za 25 zł/mies. ze stacjami HBO oraz za 15 zł/mies. pakiet z Eleven Sports.

W przypadku opcji z Canal+, oprócz dostępu do biblioteki filmów, seriali i programów stacji otrzymujemy możliwość oglądania w streamingu 11 kanałów należących do grupy Canal+. W ramach pakietu z HBO użytkownicy mogą oglądać pełne sezony produkcji stacji, a w ramach streamingu oglądać 4 kanały (HBO, HBO2, HBO3, Alekino+). W opcji z Eleven Sports zyskujemy natomiast dostęp do sportowej biblioteki VOD oraz 4 kanałów w streamingu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA