REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Player wie, jak uprzyjemnić dzień dziecka. Popularne familijne tytuły dostępne w pakiecie już od 5 zł miesięcznie

Obfity zbiór popularnych familijnych produkcji w serwisie Player nie jest niczym nowym, ale dotychczas były one dostępne jedynie w droższych pakietach. Od 1 czerwca treści dla najmłodszych będą dostępne już w najniższym pakiecie, czyli od 5 zł miesięcznie. To naprawdę fajna opcja, a dzień dziecka wydaje się idealnym dniem, by wprowadzić ją w życie i sprawić pociechom kupę frajdy.

01.06.2021
10:33
player pl dzień dziecka bajki animacje oferta
REKLAMA

Do tej pory, jeśli chcieliście uzyskać dostęp do rodzinnego kontentu w Playerze, musieliście zdecydować się na droższe pakiety (HBO, Canal+). W końcu przyszedł czas na zmiany; serwis wychodzi opiekunom i rodzicom naprzeciw. Już od 1 czerwca 2021 roku znane i lubiane zarówno przez najmłodszych, jak i starszych członków rodziny filmy i animacje będą dostępne w Playerze już w najniższym pakiecie: czyli od 5 zł miesięcznie. I nie da się ukryć, że jest to świetna okazja, by uprzyjemnić maluchom czas wolny, począwszy od dnia dziecka, czyli wyśmienitej ku temu okazji.

REKLAMA

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Player rzeczywiście proponuje sporo kapitalnego kontentu dla całej rodziny.

player pl dzień dziecka bajki animacje oferta class="wp-image-1724722"
REKLAMA

Rzućmy okiem. Przyjmując za kryterium tytuły cieszące się największą popularnością wśród dzieciaków (i takie, za którymi dorośli również przepadają), znajdziemy tu sporo dobroci. Wierzchołek góry lodowej to m.in.: ogrom odcinków serialu „Dora poznaje świat”, uwielbiany „Psi Patrol”, kultowy „SpongeBob Kanciastoporty”, „Peppa” (chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać) czy przezabawne „Pingwiny z Madagaskaru”.

Zabawa zabawą, a co z edukacją? Otóż Player rozpoczął współpracę z telewizją ducktv, dzięki czemu oferta została wzbogacona o edukacyjno-rozrywkowy kontent dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia oraz ich opiekunów. Mowa o kolorowych i wciągających bajkach i animacjach, które pomagają maluchom poznawać otaczający je świat, zgrabnie łącząc zabawę z nauką. Są to między innymi: „Świat zwierząt”, „Miyu i Litto”, „Oli - cykle natury”, „Jak podróżujemy”, „Połączony świat” czy „Cubie”.

Nie da się zaprzeczyć, że różnorodność opcji jest naprawdę imponująca. Nowa propozycja Playera, która pozwoli się nimi cieszyć już od piątaka za miesiąc, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Zresztą, sami spójrzcie: tutaj znajdziecie wszystkie dostępne tytuły.

player-pl-dzien-dziecka-bajki-animacje-oferta class="wp-image-1724719"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA