REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Problemy z Player.pl. Platforma VOD z „Kuchennymi rewolucjami” nie działa

Od jakiegoś czasu użytkownicy Player.pl nie mogą spokojnie oglądać swoich ulubionych programów i seriali. Pojawiły się problemy z korzystaniem z platformy VOD. Teraz na większości urządzeń nie można włączyć żadnych odcinków programów czy seriali, ale niedogodności z korzystaniem z platformy trwają od kilku dobrych dni.

20.10.2020
10:07
Player.pl nie dziala problemy tvn programy
REKLAMA
REKLAMA

Na platformie Player.pl można obejrzeć produkcje TVN-u. Znajdziemy tam odcinki „Chyłki”, nowej „BrzydUli”, „Top Model”, czy „Kuchennych rewolucji” (przestańcie udawać, wszyscy to oglądamy). Epizody ulubionych programów i seriali publiczności nieraz pojawiają się tam wcześniej niż w telewizji, a do tego coraz częściej właśnie w serwisie premierę mają treści oryginalne (chociażby „Szadź”). Niestety, od jakiegoś czasu użytkownicy nie mogą cieszyć się biblioteką serwisu w takim zakresie, w jakim by sobie tego życzyli.

Nie działa Player.pl – serwis „psuł się” od kilku dni

Magda Gessler się zacina. Oczywiście, o ile wcześniej uda nam się włączyć któryś odcinek „Kuchennych rewolucji”. Nie jest to teraz bowiem łatwe. Od jakiegoś czasu użytkownicy nie mogą korzystać z serwisu na telefonie. Ekran powitalny na urządzeniu z systemem Android zacina się podczas ładowania i pojawia się na nim następujący komunikat:

Brak połączenia z portalem (401)

Zrzut z ekranu z urządzenia z systemem Android class="wp-image-454345"
Zrzut z ekranu z urządzenia z systemem Android

Problem z korzystaniem z platformy mają również osoby, które korzystają z Player.pl na telewizorach. Użytkowników wylogowuje, a żeby ponownie się zalogować potrzebny jest telefon, na którym aplikacja nie działa. Wcale nie lepiej jest, kiedy próbujemy skorzystać z platformy z poziomu przeglądarki internetowej. Użytkownikom w okienkach konkretnych tytułów pojawiają się czarne plansze. Nie można odtworzyć żadnych produkcji.Podobnie rzecz się ma z urządzeniami z systemem iOS. Można się co prawda na nich zalogować do serwisu, jednakże treści są niedostępne.

Problemy z Player.pl trwają od dobrych kilku dni, choć wyrywkowo.

REKLAMA

Nowe odcinki programów, np. „Top Model” czy „BrzydUla 2” w dniu ich premiery zacinają się i uniemożliwiają płynne oglądanie. Cykliczne awarie dotyczą użytkowników, którzy z platformy korzystają bezpłatnie, jak i tych, którzy subskrybują serwis odpłatnie. W sprawie awarii serwisu Player.pl skontaktowaliśmy się z biurem prasowym stacji TVN. Kiedy tylko uzyskamy odpowiedź na nasze pytania, aktualizacja pojawi się w tym tekście.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA