REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Dzieje się

Player.pl dostępny dla użytkowników Xbox. Jak to działa?

Player.pl ma nową opcję. Serwis dostępny jest teraz dla użytkowników Xbox. Usługa działa w oparciu o platformę OTT Redge Media, natomiast Player.pl to serwis usług VOD w Polsce, który należy do TVN Warner Bros. Discovery.

24.05.2023
19:10
Xbox Player
REKLAMA

Player.pl jest teraz dostępny dla użytkowników Xbox. Działa w oparciu o platformę OTT Redge Media. To właśnie dzięki temu można teraz korzystać za pośrednictwem aplikacji Player.pl dostępnej w sklepie Xbox Microsoft Store dla popularnych modeli konsol Xbox: Xbox One oraz Xbox Series X. 

REKLAMA

Redge Media umożliwia dostęp do Player.pl poprzez dedykowaną aplikację na konsolę Xbox.

W dobie powszechnych ekranów młodsze pokolenia coraz bardziej skupiają się na konsumowaniu mediów przez Internet. Redge Media umożliwia dostęp do Player.pl poprzez dedykowaną aplikację na konsolę Xbox. Aplikacja na konsoli umożliwia użytkownikom korzystanie z treści premium w jakości 4K, jednocześnie zapewniając pełne zabezpieczenia dzięki mechanizmowi DRM oferowanym przez Redge Media – wyjaśnia Mateusz Zawiślak, dyrektor działu aplikacji online w Redge Technologies.

REKLAMA

Co znajduje się na Player.pl?

Warto dodać, że na Player.pl znajdziemy bardzo duży wybór oryginalnych seriali Player Original, filmy, programy rozrywkowe, dokumenty,, bajki dla dzieci, transmisje sportowe, najnowsze wiadomości, a także kanały na żywo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA