REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Te płyty umilą wam jesień. Sprawdzamy muzyczne zapowiedzi na najbliższe miesiące

Tegoroczna jesień upłynie przy dźwiękach m.in. nowych albumów Foals, FKA Twigs czy Angel Olsen. 

19.09.2019
16:41
płyty na jesień foals
REKLAMA
REKLAMA

Nie wszystkie jesienne premiery zostały już ogłoszone. Z dotychczasowych zapowiedzi wybieramy te najciekawsze.

Płyty na jesień 2019 - premiery muzyczne najbliższych miesięcy

Kanye West - Jesus Is King

Miało być „Yandhi”, będzie „Jesus Is King”. Premiera nowego albumu Westa była już dwukrotnie przekładana. Podobno ta aktualna jest jak najbardziej w mocy, a przypieczętowała to żona rapera, Kim Kardashian, publikując na Twitterze nazwę albumu i listę utworów. Pożyjemy, zobaczymy.

Premiera: 27 września

Angel Olsen - All Mirrors

4. album długogrający amerykańskiej artystki, podobnie jak dwa poprzednie zostanie wydany przez wytwórnię Jagjaguwar. Olsen urodziła się w 1987 roku w St. Louis w stanie Missouri. Jej muzyczne aspiracje zaczęły objawiać się dość wcześnie, potem była miłość do punk rocka, a w wieku w wieku 23 lat Angel zadebiutowała EP-ką „Strange Cacti”.

Premiera: 4 października

Kim Gordon - No Home Record

Solowy debiut „dziewczyny z zespołu”, dla wielu znanej głównie dzięki działalności w Sonic Youth. Kim Gordon zapowiada swoją płytę utworem Sketch Artist. W dołączonym do niego teledysku Gordon gra pracownicę firmy świadczącej usługi transportowe o nazwie... Unter.

Premiera: 11 października

Foals - Everything Not Saved Will Be Lost Part 2

Muzycy Foals podczas ostatniej sesji przygotowali tyle materiału, że postanowili rozbić go na 2 albumy. Tym sposobem powstały „Everything Not Saved Will Be Lost Part 1”, który premierę miał w marcu, i jego kontynuacja - „Part 2”. Nowy album zapowiada m.in. świetny singiel Black Bull.

Premiera: 18 października

FKA Twigs - Magdalene

Fani FKA Twigs już od kilku lat czekają na jej drugi album studyjny i wszystko wskazuje na to, że ma on szansę powtórzyć sukces debiutu. Single zapowiadające wydawnictwo zostały bardzo dobrze przyjęte - najpierw zmysłowy Cellophane, później Holy Terrain z udziałem amerykańskiego rapera Future.

Premiera: 25 października

Michael Kiwanuka - KIWANUKA

Brytyjski muzyk wkrótce sprezentuje słuchaczom swój 3. album długogrający, pierwszy po świetnie przyjętym „Love & Hate” z 2016 roku. Z tego albumu pochodzi zresztą singiel Cold Little Heart, który znają na pamięć wszyscy fani serialu „Wielkie Kłamstewka”. Nowy album muzyka zapowiada m.in. singiel You Ain’t The Problem.

Premiera: 25 października

Editors - Black Gold

REKLAMA

Nowy album brytyjskiego zespołu to kompilacja utworów z ich dotychczasowych sześciu albumów studyjnych oraz 3 nowych kompozycji. Płyta będzie dostępna także w opcji specjalnej, która zawierać będzie akustyczne wersje wybranych numerów.

Premiera: 25 października

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA