REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Czego będziemy słuchać tego lata? Najciekawsze premiery muzyczne najbliższych miesięcy

Tegoroczne muzyczne lato zapowiada się całkiem gorąco. A jednocześnie mimo wszystko przyjemnie i beztrosko. Sprawdzamy zapowiedzi premier muzycznych na najbliższe miesiące.

23.06.2020
11:59
plyty na lato premiery
REKLAMA
REKLAMA

Płyty na lato:

Haim – Women in Music Pt. III

Trzeci album studyjny sióstr Haim miał ukazać się w kwietniu, jednak i im plany pokrzyżowała pandemia. Po Amerykankach można spodziewać się solidnej porcji dobrego soft rocka. Każdy kolejny singiel coraz bardziej podsyca i tak duże już oczekiwania fanów. Ale jest na co czekać – posłuchajcie tylko Summer Girl.

Premiera: 26 czerwca

Glass Animals – Dreamland

Ich pierwszy album, „Zaba” z 2014 roku, został świetnie przyjęty przez publikę. Znalazło się na nim kilka numerów, do których sama czasem wracam, np. Hazey czy Pools. Po nowym materiale nie spodziewam się równie wciągających hitów. Spodziewam się jednak całkiem przyjemnego, dobrego na lato krążka.

Premiera: 10 lipca

The Streets – None of Us Are Getting Out of This Life Alive

Najnowsze wydawnictwo The Streets będzie mixtape'm. Mike Skinner zaprosił do współpracy m.in. zespoły Tame Impala, Idles oraz Ms Banks. Skinner wystąpi zresztą jesienią w Polsce – 17 października w warszawskim Praca Centrum zagra dj set.

Premiera: 17 lipca

Disclosure – Energy

W 2013 roku numery duetu Disclosure zawładnęły imprezami i festiwalami. Bracia Howard i Guy Lawrence później z mniejszym lub większym powodzeniem starali się utrzymywać ten hype. W końcu, w 2017 powiedzieli „pas” i udali się na odpoczynek. Miejmy nadzieję, że wracają ze świetnymi nowymi pomysłami i kolejnymi parkietowymi bangerami.

Premiera: 28 sierpnia

Lana Del Rey - Chemtrails Over the Country Club

REKLAMA

Nowy album Lany we wrześniu to najlepsze, co może nas spotkać na koniec lata. O ile oczywiście artystka utrzyma poziom zaprezentowany na płycie „Normal Fucking Rockwell!” Królowa letniego smutku pracę nad nowym materiałem zaczęła już w czasie premiery poprzedniego krążka, zatem jego ślady znajdziemy zapewne i na nowym wydawnictwie.

Premiera: 5 września (przewidywana data)

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA