REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Podobało ci się "Wrecking Ball"? Posłuchaj nowej piosenki Miley Cyrus, "Nightmare"

Całkiem niedawno w Sieci pojawił się nowy kawałek Miley Cyrus, Nightmare. Jeśli jesteś fanem twórczości młodej Amerykanki, byłej gwiazdy "Hannah Montana", ten utwór na pewno ci się spodoba. W przeciwnym razie nawet go nie słuchaj. Wszystkie one brzmią bowiem bardzo podobnie.

10.06.2015
10:59
Posłuchaj nowej piosenki Miley Cyrus, "Nightmare"
REKLAMA
REKLAMA

Nie mam nic przeciwko muzyce Miley Cyrus, a jej przemianę uważam za naprawdę zjawiskową i interesującą. Trudno jednak nie zauważyć, że jej numery są dość tendencyjne, a w niektórych trudno doszukać się jakiegoś charakterystycznego motywu. Nightmare swoim brzmieniem przypomina Wrecking Ball jeden z jej największych hitów, który znalazł się na płycie "Bangerz " z 2013 roku. To na razie ostatni album jaki wydała Cyrus.

REKLAMA

Nowa płyta Miley Cyrus ma pojawić się już w tym roku. Piosenkarka pracuje nad nią razem z wieloma producentami, którzy współtworzyli z nią poprzedni krążek, "Bangerz". Do tej pory poznaliśmy dwa kawałki z najnowszego albumu. Pierwszym był utwór Tiger Dreams, który posłuchać możecie poniżej. Mnie przypomina on nieco kawałki Lany Del Rey.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA